Inimesed

Saara Kadak: "Läksin lavale kuidagi kindlalt. Tundsin, et Kate Bush on minu number!" (33)

Aigi Viira, 5. oktoober 2015, 07:00
VÕIDUKAS ETTEASTE: "Kate Bush sobis mulle, aga ma ei ole varem tema muusikaga niimoodi kokku puutunud kui nüüd," ütleb Kate Bushi näosaates kehastanud näitlejatar Saara Kadak. "Tutvusin tema loominguga ja armusin sellesse ära."Foto: Mardo Männimägi (TV3)

Tume juuksepahmakas, filigraansed ja pisut eksalteeritud sammud-žestid ja veidi hullunud pilk – säärasena ilmus eile TV3 saate "Su nägu kõlab tuttavalt" lavale tavaelus malbe linalakk näitlejatar Saara Kadak. Tuli ja võitis. "Laul oli selge, tantsusammud peas – läksin lavale kuidagi kindlalt," särab Saara pärast võidukat etteastet. "Tundsin, et Kate Bush on minu number!"

Saara, kes end parodeerimiskunstis korüfeeks ei pea, kõneles üle kuu aja tagasi Virumaa Teatajale, et väikesest hirmust hoolimata on ta valmis näosaates lavale minema. "Annan endast kõik, ükskõik, mis tuleb. Mul on väikesed unistused, mida teha tahaks, ning loodan, et loosiratas need mulle keerutab," tunnistas ta toona ning lisas, et parodeerinud pole ta kunagi, kuid lauldes tunneb end hästi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. september 2018, 09:48
Kirjanduslaulik Kate Bush paneb oma laulusõnad raamatusse
28. november 2015, 06:00
Saara Kadak: teatri- ja teletöös üritan ma olla võimalikult voolitav savi
29. oktoober 2015, 07:00
KALGID NUMBRID: näosaate kohtunikud ei salli soovahetajaid ega neegreid
19. oktoober 2015, 07:00
Väino Uibo: mul oli laval kõhe tunne, Saara viis mind 30 aastat ajas tagasi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee