Inimesed

Vaido Neigaus: olgem ausad, varesed ei ole väga hotid klubis (32)

Helen Pentsa, 4. oktoober 2015 14:30
Vaido Neigaus Butterfly Lounge´i sünnipäevalFoto: Alar Truu
Tuntud metroseksuaal Vaido Neigaus rääkis Õhtulehele, et enne nädalavahetuse tähistamist on tema jaoks väga tähtis ennast viimistletult korda teha. Nimelt kulub Neigausil enne peole minekut sättimiseks vähemalt kaks ja pool tundi.

"Enne ma alkoholi ei tarbi, kui ma pole ennast valmis sättinud. Ehk siis sättimiseks kulub mul vähemalt kaks ja pool tundi. Kõigepealt peab ennast pesema, sest ei saa minna nagu mingisugune higikoll sinna klubisse. Loomulikult peab ikka viimase võõpe tõmbama, et ei oleks nagu vares seal. Olgem ausad, varesed ei ole väga hotid klubis," lausus Neigaus.

"Varese" all pidas Neigaus silmas inimesi, kes oma välimuse eest piisavalt hoolt ei kanna. Kahjuks peab ta tunnistama, et selliseid inimesi võib kohata piisavalt.

"Mulle tohutult meeldivad venelased. See on uskumatu, kui kaua nad näevad vaeva oma välimusega. Neil läheb päev enne aega, kui nad lõpuks klubisse jõuavad. Ja nad on ka nagu printsessid - ma vist püüdlen selle poole," naerab Neigaus.

Kui Neigaus on iluprotseduuridega lõpule jõudnud, siis võib ta lubada endale viimaks ühe mõnusa joogi. "Ma olen tegelikult päris paljud joogid läbi proovinud, ent nüüd olen ma pigem jäänud valge veini peale. Ja muidugi väike muss ka kõrvale arvutist," lausus ta.

Enne peole minekut Vaido enda tehtud muusikat kuulata ei suuda, vaid eelistab näiteks Madonnat ja Nicki Minaji.

Neigausi jaoks on ideaalse klubiõhtu juures väga tähtis meeleolu. "Keegi ei taha seltskonda selliseid inimesi, kes on hommikul pidurivedelikku joonud. Selliseid, kes virisevad ja pidurdavad," lausus ta nentides, et kui on ikka välja tuldud, peab olema pidu ja tants hommikuni.

Samal teemal

13.04.2016
VAATA! Vaido Neigausil valmis video loole "Kõnnin tormiteed"
17.12.2015
ÕHTULEHE JÕULUANKEET | Kellele teeb jõulukinke Vaido Neigaus ning mis on tema uusaastasoov?
30.10.2015
Vaido Neigaus: isa jättis meid maha, kui ma polnud veel sündinud
26.10.2015
VIDEO | Vaido Neigausi uus muusikavideo võeti üles viie tunniga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee