Inimesed

Piret Krumm: tihti on olnud nii, et tunnen inimest juba aasta aega ja alles siis saab ta teada, kes mu vanemad on (56)

Eesti Päevaleht, 3. oktoober 2015 09:54
Foto: TV3/Mardo Männimägi
"Minu jaoks oli tavaline, et inimesed räägivad kõva häälega ja käivad kodus alasti ringi," meenutab homme õhtul populaarses telesaates "Su nägu kõlab tuttavalt" üles astuv püstijalakomöödia särav täht Piret Krumm oma lapsepõlve.

"Ma pole uute inimestega tutvudes kunagi oma peret esile toonud. Päris tihti on olnud nii, et tunnen inimest juba aasta aega ja alles siis saab ta teada, kes mu vanemad on," muigab Eesti Draamateatri näitleja Piret Krumm (26), näitlejate ja lauljate Katrin Karisma ja Tõnu Kilgase tütar.

"Olen seda lugu seletanud ainult olulistele inimestele, kui mingites situatsioonides on tekkinud küsimus, kuidas see täpselt oli, kust tuli Krumm, kuhu jäi Kilgas ja mis oli enne seda. Võin öelda, et mul ei ole selle nimega kunagi ühtki probleemi olnud," rääkis Piret ja lisas, et lapsepõlves meeldis talle väga, et ema oli Karisma, isa Kilgas ja tema Krumm.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

17.11.2016
Piret Krumm: "Meie peres on olnud alati kõige tähtsam armastus ja kas sinu välja­valitu on samasooline, musta­nahaline või venelane, pole olnud kunagi mingi argument."
16.00.2016
Tõnu Kilgas on oma nelja tütre üle väga uhke
11.08.2015
Piret Krumm ihkab näosaates noorte rokimeeste rolle
05.04.2015
PIRET KRUMM "RADARIS": "Parem on, kui sa hea välja näed, sest ega keegi sind muidu jutule ei võta."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee