Foto: Arno Mikkor
Toimetas Kaspar Käänik 1. oktoober 2015 16:10
Täna kell 20 jõuab Kanal 2 ekraanile erisaade "Pilvede all 150", kus sõna saavad paljud menusarja näitlejad, teiste seas Inga Lunge, Liis Haab, Elisabet Reinsalu, Indrek Sammul, Rita Rätsepp, Ain Lutsepp, Andres Dvinjaninov.

Järgmisel kolmapäeval jõuab eetrisse "Pilvede all" 150. osa. Tänases põnevas erisaates uuritakse, miks on "Pilvede all" Eesti populaarseim seriaal, millel on ligi 200 000 püsivaatajat? Purustatakse müüt, et tegu on pelgalt naistesarjaga – saab teada, miks ka mehed sellele seriaalile nii innukalt kaasa elavad.

Külastatakse võtteplatsi ja vaadeldakse, kuidas sari valmib. Milliseid naljakaid või veidraid asju filmimise käigus sünnib? Näitlejad avavad oma tegelaskujude tausta ja meenutavad lõbusaid kohtumisi fännidega. Kuidas suhtuvad osatäitjad sellesse, et neid tänaval nende "seriaalinimedega" kõnetatakse? Meenutatakse kõige kirglikumaid hetki läbi 150 osa ja uuritakse, kuidas on sarja tegelased ja nende suhteliinid aastatega muutunud. Saab teada, kelle kodudes "Pilvede all" filmitakse ja kuidas see nende pereelu on mõjutanud.