Saund

Kuidas sündis maailma esimese nukuooperi muusika? 

Toimetas Kristel Üksvärav, 27. september 2015 12:51
Helilooja Ülo Krigul
Muusikapäeval, 1. oktoobril avaneb lisaks sadadele kontsertidele Muusika-aasta puhul võimalus kohtuda Solarise keskuse Apollo kinos heliloojatega, kes tutvustavad ise oma loomingut ning näitavad katkendeid filmidest, mis on võitnud kümnete tuhandete vaatajate südamed ja millele just nemad on muusika loonud.

Programm "Muusika ja film" tutvustab kahte eesti tippheliloojat, Olav Ehalat ja Ülo Krigulit. Nende muusikat tunneb iga filmi- ja muusikasõber, kuid sellest, kuidas meie lemmiklood on sündinud, kuuleb publik esmakordselt.

Näha ja kuulda saab katkendeid filmidest "Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu", "Nukitsamees", "Karoliine Hõbelõng", Hardi Volmeri uuest animatsioonist "Arhimeeritud linn", värskest linateosest "Roukli" jt.

Kohtumisel kõlab ka elav muusika, mille ettekandel osalevad ka heliloojad ise. Nii esitab Ülo Krigul klaveril muusikat uuest filmist, mida näidatakse ka kohtumisel, Olav Ehala muusikat esitab armastatud lauljatar Nele-Liis Vaiksoo, keda saadab klaveril Ehala
ise.

Sissepääs eelregistreerimisel tasuta. Tutvu programmiga ja registreeru 
http://muusikapaev.ee/muusika-ja-film/

Samal teemal

26.09.2015
Ooperistaar Oliver Kuusik laulab Muusikapäeval lennukipardal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee