Film

"Ma olen Ivo Linna" läheb uuele ringile (3)

Aigi Viira, 24. september 2015 13:42
UUESTI LAVALE: Menukaks kujunenud Raivo E. Tamme juubelilavastus "Ma olen Ivo Linna" läheb novembris-detsembris tuurile. Ehk jätkub võhma ka uueks aastaks. Foto: Teet Malsroos
"Kui nad sügisel seda tükki edasi mängiksid, läheksin teiski korda vaatama," ütles laulja Ivo Linna, kui oli suvel näinud Raivo E. Tamme ning Urmas Vadi lavastust "Ma olen Ivo Linna". Tänaseks on selge, et Linna soov on täitunud: Raivo E. Tamm ja Super Hot Cosmos Blues Band mängivad lavastust novembris-detsembris lisaetendustena Tallinnas, Paides ja Tartus.

"Neli etendust Tallinnas läksid ootamatult menukalt," räägib produtsent Elo-Liis Parmas, miks lisaetenduste kavandamine ette võeti. Lisaks seegi, et trupp sai omavahel nii suureks sõbraks, et tundus mõeldamatu mitte jätkata. "Sain ka inimestelt kirju, et võiks edasi mängida. Tartlastelt tuli kirju, et nemad tahaksid ka tükki näha," kõneleb Parmas.

"Seda on tegelikult väga raske korraldada, sest bänd ja ma ise oleme väga hõivatud," mõtiskleb näitleja Raivo E. Tamm ja lisab, et taas "Ma olen Ivo Linnat" mängida oleks igal juhul vahva. "Tegelikult oli meil algusest saadik plaan, et teeme rohkem kui neli mängukorda,“ tõdeb koos Raivo E. Tammega tüki lavale toonud kirjanik Urmas Vadi.

Samal teemal

26.08.2015
"Ma olen Ivo Linna" läheb uuele ringile
17.06.2015
Ivo Linna: "Ma pole tükil ajal nii südamest naernud kui "Ma olen Ivo Linna" etendusel!"
16.06.2015
TV3 VIDEO | Publik aplodeeris Raivo E. Tamme Ivo Linnaks olemisele püstijalu
15.06.2015
GALERII | Raivo E. Tamm tähistas juubelit Ivo Linnana

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee