Inimesed

Toomas Kolk: nüüd võivad ka vanad koledad mehed ilmateadet lugeda (7)

Katharina Toomemets, 22. september 2015 07:00
KATSETAB AMETIT: Staarisaatest tuule tiibadesse saanud Toomas Kolk on üks neist, kes paneb end proovile TV3 ilmateadustaja konkursil. Toomas tunnistab, et on teleametist vahelduva eduga unistanud. Foto: TV3
"Keili Sükijainen pööritas silmi, Annely Adermann ohkas tüdinenult, Mart Mardisalu pööras pea ära, Kaamera-Kalev peitis ennast kaamera taha. Kadri Pikhof, kes oli sunnitud mind intervjueerima, hoidis suures piinas pisaraid tagasi." Nii kirjeldab Toomas Kolk hetke, kui ta TV3 ilmateadustaja kohale kandideerima läks.

TV3 "Seitsmesed uudised" alustasid ilmateadustaja otsinguid ning teiste seas käis end proovile panemas ka laulja Toomas Kolk, kes laiemale avalikkusele tuntud eelmisest superstaarisaate hooajast. "Sest lihtsam on kodus konutada ja kõigele ei raiuda! Alati on hea, kui on põnevaid lisakanaleid, kuhu eluvool suunata. Pealegi on TV3 mõnus ja tuttav seltskond, kelle kolleeg oleks äge olla," ütleb Toomas, miks ta otsustas ametikohale kandideerida. Toomas viskas nalja oma taaskohtumise üle TV3 personaliga ning muigas: "Võib-olla olen ma lihtsalt häbelik ja tõlgendasin tähelepanuvajaduse tõttu inimesi valesti. Kuid, ilma naljata, oli tegelikult tore taas kohtuda toredate inimestega. See on siililegi selge!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.08.2015
Ilmateadustaja Adeele Tähemaa: uues ametis pean ärkama kell viis
24.07.2015
Tartu Ülikooli teadlane prognoosib päikeselist septembrit ning keskmisest soojemat novembrit
10.07.2015
Mart Mardisalu saab "Seitsmeste uudiste" juhiks: uudistesaadet ootavad ees muudatused!
04.07.2015
Üks suvekontsert teise järel jääb ära – kas ainult ilma pärast?