Inimesed

Anne Reemann: põllul on palju toredam olla kui teatris! 

Jaanus Kulli, 21. september 2015, 07:00
SELLE HOOAJA ÜKS TIPPROLLE: Linnateatri näitleja Anne Reemann oli üks VIP-künnivõistlejatest, kes traktoriroolis kündes esimest korda käe valgeks sai ning kes naljatades lubas elukutse vahetusele mõtlema hakata.Foto: Arno Saar

"Õudselt äge, väga äge tunne oli," õhkab näost õhetav Linnateatri näitleja Anne Reemann, kui ta Kehtnas Eesti künnimeistrivõistlustel toimunud VIP-künnivõistluse kolmanda osalejana oma vaod selja taha on jätnud ning suurelt ja uhkelt traktorilt New Holland maha ronib.

"Oled seal kuskil kõrgel põllu kohal ja sul on tunne, et oled kõikvõimas. See, mida traktor maaga teeb, on lihtsalt ime! Tead, kui palju ma ise pean oma maaga vaeva nägema?" küsib retooriliselt Vigalas agronoomide peres sündinud ning maast madalalast maaeluga kokku puutunud Anne.

"Nii et endal võiks olla üks väike traktor küll," lisab tänavu aasta naisnäitleja tiitli pälvinud Anne, kelle senine kokkupuude maad harivate masinate hingeeluga on piirdunud murutraktoriga. VIP-künnivõistlusest võttis ta osa aga sellepärast, et põllumehest vend lihtsalt käskis tal sellel võistlusel osaleda, naerab näitlejanna.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee