Inimesed

Näitleja pruukis Lance Armstrongi kehastades salaja ka ise dopingut 

Triin Tael, 21. september 2015 07:00
HÄBISTATUD KANGELANE: Seitsmekordne Tour de France’i tšempion Lance Armstrong 1999. aastal oma esimese võidukarikaga. 2012. aastal sai ameeriklane dopingu tarvitamise eest eluaegse võistluskeelu ning tema tulemused tühistati.Foto: AFP / Scanpix
Uues filmis häbistatud jalgrattatšempioni Lance Armstrongi kehastav Hollywoodi täht Ben Foster šokeeris režissööri ja kolleege ülestunnistusega, et oli võtetel dopingu mõju all. "Tahtsin mõista – isiklikul tasandil, rakutasandil –, mis tunne see on," seletas näitleja oma riskantset otsust.

34aastane Ben Foster on tuntud näitlejana, kes ületab rollideks valmistumisel kirglikult piire. Filmi "Ainus ellujäänu" võtete ajal sõi Ben peotäite viisi mulda, et saada maitset suhu USA mereväelaste katsumustest Talibani tule all, kirjutab The Guardian. Kehastamaks "Tapvas sõpruses" narkomaani, kasutas ta pupillide suurendamiseks glaukoomitilku. Ehkki invaliidistunud ja kodutu sõjaveterani roll filmis "Kaitsevall" polnud suur, otsustas Ben selleks valmistudes Los Angelese tänavail elada. "Kusin püksi nagu kõik," meenutas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.08.2017
Ben Foster ja Laura Prepon said lapsevanemateks
25.05.2017
Lance Armstrong teeb oma elukaaslasest ausa naise
24.01.2017
"Kaardimaja" tähe noor ekskallim saab teise naisega lapse