Andres DvinjaninovFoto: Aldo Luud
Ärileht 19. september 2015 13:35
Ärileht viskas pilgu peale Eesti näitlejate ettevõtetele. Kes võtab dividende, kelle kasum oli 2014. aastal kõige rasvasem? 

Leht reastas ettevõtlikud näitlejad 2014. aasta kasumi järgi.

Käibe osas on esikohal Andres Dvinjaninov oma Emajõe Suveteatriga, järgnevad Ivo Uukkivi ja Guido Kangur/Pille Lukin. Kui aga võtta jaotamata kasumi arvestus, siis lööb teisi pika puuga Veikko Täär (samas on tal näitlemisega mitte seotud ettevõtmistes päris nirult läinud). Dividende võtsid enam Evelin ja Priit Võigemast, kuid kohe nende kannul olid Elmo Nüganen ja Anne Reemann oma ühisettevõttega.

Ei saa öelda, et näitlejad väga dividendide maksmise lembesed oleks. Väike puhver peab ikka olema. Vaid Hendrik Toompere võttis välja kogu kasumina teenitud raha.

Artikkel refereeritud Ärilehest.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

mõtted 29. september 2015 17:50
Kultuuri pole meil enam ammu,on vaid haltuura.Tingel-tangel ümberringi,et juhtida tähelepanu tähtsamatelt asjadelt ära. Püütakse pakkuda rahvale tsirkust,mitte leiba! samad näod vahivad vastu seebiseriaalidest,reklaamidest,labastet näitemängudest . Igaüks püüab aga raha kokku kühveldada ja kui on võimalus,siis miks ka mitte Homme tulgu või maavärin,aga täna ruulin oma firma aktsiate otsas. Vaja oleks uut laulvat revolutsiooni,uusi asjalikke mõttetalguid.Vajame uusi inimesi,kes ei lepiks konnatiigi mentaliteediga,vaid sooviksid selget ja avarat vett.
eesriie! 21. september 2015 13:32
Miks ei peaks neil hästi minema kui üks seep ajab teist taga ja kõik näitlejad teevad hääli jürg ,laulavad tantsivad ja muu komejant ronib aknast ,uksest sisse !vahet pole kas on kvaliteetne või mitte pea asi et pappi käidaks välja ja siis kõik need tark pead võtavad sõna kuidas eestlane elama peab ja tunnevad rahvuse pärast häbi !!!!Küll on ikka raske elu nendel arvamus liidritel !p....ssetahaks kogu selle konnatiigi kultuuri tootjad saata!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS