Inimesed

Paranoiline Charles määras minia ihukaitsjateks vaid naised (9)

Triin Tael, 17. september 2015, 07:00
VALVAS PILK: Emma Probert asus Kate’i teenistusse 2010. aastal värske lesena – tema mees oli aasta varem suusamäel surma saanud. Nüüdseks on ta loonud pere kuninganna Elizabeth II turvatiimi kuuluva inspektori Colin Childsiga.Foto: Vida Press

Prints Williami kaunist kaasat Kate’i saadab avalikel ülesastumisel asjaliku moega amatsoon – Glocki püstoliga varustatud ihukaitsja Emma Probert. Ehkki kuningapere ülejäänud liikmeid valvavad turvamehed, on minia naisihukaitsjad äiapapa Charlesi karm käsk. Too ei suuda kuidagi unustada oma esimese naise Diana armusuhet turvamehega.

Tumedapäine Emma Probert (43) ei torka fotodel kuidagi silma, ent see ongi tema roll. Valvsa pilguga seersant Probert jälgib ümbrust ja kannab hoolt, et keegi prints Williami kaasat tülitama ei tuleks. Sunday Expressi andmeil on turvanaine püsinud Cambridge’i hertsoginna kõrval tema kihlusest saadik, ehkki Kate’il on ka teisi turvanaisi. "Algusest peale oli just Charles see, kes andis käsu, et Kate’i ihukaitsjateks tohivad olla vaid naised," ütleb Sunday Expressi allikas, kuningapere julgeoleku eest vastutava Scotland Yardi üksuse S014 endine liige. "Charles ütles, et ta ei luba Kate’i kuidagi kompromiteerida."

Turvamees tapeti salasuhte pärast?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31. juuli 2017, 13:38
Diana pihtimus oma kõnekunstiõpetajale: "Me pole Charlesiga kuus-seitse aastat seksinud ..."
22. märts 2016, 06:00
PRINTS CHARLES: kasvasin lapsehoidjate käe all, ema jäi kaugeks
1. juuli 2015, 15:39
GALERII | Printsess Diana tähistanuks täna 54. sünnipäeva
12. juuni 2015, 07:00
Charles: beebi magab öö läbi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee