Inimesed

Karmel Eikner: nägin tuules välja kui lendav taldrik 

Kais Allkivi, 12. september 2015 07:00
TUULEGA KIMPUS: Karmel Eikner usutlemas Kristjan Randalut. Hetk varem oli ta üles korjanud ­kübara, mille tuul tal peast ära rebis. Jope alumine serv laperdas tuules terve aja. Foto: Kuvatõmmis

Karmel Eiknerile, kes tegi vahetussaatejuhina neljapäevast muusikasaadet "Mi", mängis mereäärsel võttel vingerpussi tugev tuul, mis lennutas tal kübara peast ja pani jopehõlmad lipendama nagu Marilyn Monroe kleidi.

Saate vahetekstid ja Eikneri intervjuu Kristjan Randalu Trioga võeti üles kolmapäeval Tallinnas Pikakari rannas. "Kui pead ühe käega jopet ja teise käega mütsi kinni hoidma, siis vaatama, et mikrofoni kate ära ei lendaks, ja suutma ka kuulata, mis teine sulle räägib, siis paljuks läks neid asju. Aga väga lustakas oli," võtab Karmel Eikner võttepäeva kokku.

"Tuul oli oma võimsuses selline, et ma tõesti arvasin, et suhteliselt paks sulejope lendab minema ja mina koos sellega – nagu lendav taldrik. Eks ma enam-vähem selline seal ka välja nägin," muigab Eikner. "Kübarat püüdsin ma muidugi kinni hoida, aga sellel ühel hetkel, kui ma tõesti käed alla lasin – koorijuhiks õppinuna räägin ma ilmselt mõnevõrra rohkem kätega kui tavaline ­inimene –, ta ka minema lendas," meenutab Eikner.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.10.2015
Eikner üllatab megasoenguga
10.09.2015
Marite Kallasma: "Kolleegideta olnuks ma kaamera ees null."
10.09.2015
Enn Eesmaa: "Mul polnud vaja kellelegi midagi tõestada."
09.09.2015
Mati Talvik sattus haiglasse, "Pealtnägija" saatejuht täna ei vahetu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee