Inimesed

Kes oli seltskonnapeol Kerttu Rakke saatja? (9)

Silja Ratt, 10. september 2015 07:00
PEOKAASLASED: NO99 teatris peetud TV3 sügispeole saabudes poseerisid Kerttu Rakke ja Janek Muru rõõmsasti punasel vaibal, Kerttu toetas oma kätt hellalt Janeki käele. Foto: Teet Malsroos

Kirjanik Kerttu Rakke jäi läinud reedel TV3 hooaja avapeol silma kaaslasega, kes nii mõnelegi silmapaarile tundmatu. Naine kinnitab, et see on tema pikaaegne sõber.

"Minuga oli kaasas Janek Muru, minu sõber üle kümne aasta," avalikustab Rakke saatja nime. Ta on vaimupuudega inimestele suunatud ajakirja Vaimupuu peatoimetaja. "Mitu aastat olime Janekiga lihtsalt head tuttavad. 2011. aasta kevadel hakkas ta aga toimetama ajakirja Vaimukad, millest kasvas 2012. aasta alguseks välja ajakiri Vaimupuu, kuhu ma keeletoimetajana tööle asusin. Koos tegutsedes saime aru, et juttu jätkub meil lõputult!" meenutab kirjanik.

Rakke sõnul on neil Muruga palju sarnaseid huvisid ja seisukohti ning huumorimeelgi on samalaadne. "Meie omavaheline huumor on kohati ikka päris must ja karvane," pihib naine. "Oleme koos reisinud nii Eestis kui ka välismaal ning meil on alati olnud väga lõbus."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.09.2015
"Paljud lapsed viidi internaatkoju lihtsalt surema. Sanitarid käitusid meiega nagu loomad."
17.06.2015
ERIVAJADUSEGA MEES: vahet pole, kas oled puudega või ei – tööd peab tahtma teha
05.03.2015
"Oleme lihtsalt normaalsed vaimse puudega kutid!"
27.02.2015
Soome saadab Eurovisionile vaimupuudega inimeste bändi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee