Inimesed

ILONA KALDRE: praegu võiks vähem muretseda ja globaalselt mõelda (13)

Vladislav Kopylkov, Vecherka, 9. september 2015 07:00
«Maailma tasemel valitseb Merkuur väikeriike ja Eesti on üks nendest,» tõdeb Ilona Kaldre, et Pluto ja Merkuuri pingeseis kajastub ka riigis toimuvas.Foto: Arno Saar

Selgeltnägija Ilona Kaldre seletab lahti, miks Eestit raputavad viimastel nädalatel sellised korruptsiooniskandaalid nagu näiteks hiljutine AS Tallinna Sadama juhtum. Kaldre soovitab inimestel mõelda praegu pigem globaalselt, sest vastasseisus olevad planeedid Merkuur ja Pluto pingestavad pisiasju.

"Merkuur ja Pluto on taevas praegu pingeseisus ja see kajastub ka riigis toimuvas. Sellist mõju iseloomustavad paljud pingemomendid, mis on seotud bürokraatiavastase võitlusega, vaidlustega ja rahulolematusega paljude inimeste mõtteviisi üle. Erilise mõju all on need inimesed, kelle amet on olla vahendaja ühelt poolt seaduse ja teiselt poolt kohaliku täidesaatva võimu vahel," rääkis selgeltnägija Vecherkale.

"Merkuur on väike planeet ja seda seostatakse sageli ka väikeste asjadega. Maailma tasemel valitseb Merkuur väikeriike ja Eesti on üks nendest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.09.2015
TV3 VIDEO | Kertu Jukkum ja Henrik Normann käisid selgeltnägija jutul, et teada saada, milline on nende ühine armuõnn!
08.09.2015
Ilona Kaldre soovitab mitte muretseda pisiasjade pärast, vaid mõelda globaalselt
01.09.2015
TÄNA "EESTI NÕIUB" AVASAATES: selgeltnägijad läbivad eksperimendi, mille tulemused on jahmatavad!
26.08.2015
Marilyn Kerro osaleb taas Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis"!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee