Müstika

Politsei ei reageerinud väljakutsele: abita jäänud mehe jalga olid siginenud vaglad (10)

Õhtuleht.ee, 8. september 2015, 14:35
Vaglad. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press
Lancashire'is elav Peter Mitchell (64) leiti läinud kuul äärmiselt kehvas seisus oma sohvalt - insuldi üle elanud mehe jalga olid elama asunud vaglad... 

Endise sõduri leidsid trööstitus seisus Peteri õde Carol ning tema tütar Jordyn, vahendab Briti väljaanne Express. Paraku mees suri viis päeva pärast haiglasse toimetamist. 

Caroli sõnul ei saanud ta esiti oma tervisliku seisundi tõttu viie kilomeetri kaugusel elavat venda vaatama minna. Et ka telefonitsi ei saadud enam ühendust, otsustati helistada politseisse. Venna kaotanud naine on aga politsei peale tulivihane, sest reageerimata jäeti nii 11. kui ka 12. augustil tehtud kõne peale. 

Viimaks läks naine ise kohale. "Kui sisenesime uksest, avanes meile vaatepilt, mis oli pärit kui õudusfilmist," rääkis Carol. "Esimesena tabasid meid lehk ning kõikjal lendavad kärbsed." 

Naise sõnul oli tema vend mõistuse juures, kuid ei saanud kõnelda. "See on asja juures kõige hullem," sõnas Carol. "Saime tütrega sellest eluaegse trauma."

Kuigi Peterit see enam surnuist tagasi ei too, on selase politsei suhtes alustatud uurimist. 

Fotot õnnetu elutee lõpuga Peterist saad vaadata SIIT.

10 KOMMENTAARI

p
Pilt ütleb kõik 11. september 2015, 00:13
Mees ei surnud vaklade pärast. Milleks eestlastele sellist asja üldse vahendada?
i
Indrek2 9. september 2015, 13:51
Njah, ilmselgelt oli tegemist mõne kohaliku aborigeeniga - kui oleks neeger vedelenud ja elusalt mädanenud siis lendaks juba taavi kohale ning saaks jälle teha mõned "salliva eesti" klipid, ehk jagataks natuke värvilist traati ka.
Loe kõiki (10)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee