Inimesed

Tanel Padar võttis endise naabriplika Kadri Voorandi õhutusel taas torupilli kätte (1)

Kais Allkivi, 7. september 2015, 07:00
ÜHISMÄNG: Saates «Tanel Padar ja sõbrad» musitseerib rokkar koos Kadri Voorandi, The Suni ja kunagiste rahvamuusikaansambli kaaslastega. Danel Pandre mängis basskitarri asemel kontrabassi, Jaanus Salm trummide asemel jauramit, Tarvo Valm kitarri asemel mandoliini ja Tomi Rahula kraapis pesulauda.Foto: TV3

"See, et teine muusik on su sõber, ei eelda seda, et sa oled kunagi tema kontserdil käinud," möönab Tanel Padar ja tunnistab, et pole jõudnud kuulama Kadri Voorandi, kes oli lapsepõlves Haljalas tema naabritüdruk ja mängis temaga samas folkansamblis. Nüüd salvestas Tanel telesaate "Tanel Padar ja sõbrad" käigus koos Kadriga kaks laulu.

Tanel Padar on lapsepõlve mängukaaslast Kadri Voorandi näinud esinemas küll vokaalansambliga Estonian Voices, kuid mitte soolokontserdil. "Sa võid inimestega läbi käia, näed ja kallistad ja räägid juttu, aga teinekord ei olegi kursis sellega, millega nad tegelevad," tõdeb hõivatud rokkmuusik.

Tehes eelmisel neljapäeval TV3 ekraanil alustanud saatesarja, mille võtete käigus on Tanel koos The Suniga mööda Eestit headest tuttavatest muusikainimestel külas käinud, avanes tal võimalus elavas esituses Kadri lauluhäält kuulda ning üle aastate taas torupill kätte ja suule võtta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. september 2015, 00:07
GALERII | Tanel Padar lohutas ja lahutas pettunud korvpallifännide meelt
4. september 2015, 11:24
TV3 VIDEO | Tanel Padar laulis ette ilmaprognoosi
18. august 2015, 14:28
TV3 VIDEO | Tanel Padar hakkab neljapäeviti sõpru külastama
12. august 2015, 11:18
TV3 VIDEO | Tanel Padar naise ilust: ka välimine teeb töö ära... teinekord

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee