Film

Režissöör kahtles, kas eakas Harrison Ford saab Han Solona hakkama 

Triin Tael, 5. september 2015 07:00
KOSMOSEOOPERI KANGELANE: Võitlushoos Chewbacca (Peter Mayhew, vasakul) ja Han Solo (Harrison Ford) «Tähe­sõdade» esimeses filmis (1977), mis hiljem sai nimeks «Osa IV: Uus lootus».Foto: Vida Press

Viimati nähti Harrison Fordi "Tähesõdades" 32 aastat tagasi. Mitte üksnes fännid ei kahelnud, kas vanameistril ikka jagub püssirohtu, et uues filmis "The Force Awakens" taas Han Solona särada. 73aastase legendi läbilöögivõimes kahtles isegi režissöör J. J. Abrams.

49aastane J. J. Abrams, kes on tuntud "Aliase" ja "Losti" stsenaristina ning "Star Treki" režissöörina, tunnistas hiljuti Seattle Timesis, et detsembris esilinastuva "Tähesõdade" saaga seitsmendat osa vändates pidi ta endas tasakaalus hoidma fänni ja režissööri ning samas hoidma tohutu kallist ja ambitsioonikat projekti maa küljes. Abrams ei varjanud, et tal oli hirme.

Õnneks ei kestnud need kaua. "Minu silmis oli vapustav, kui hõlpsalt nad paistsid nendesse rollidesse tagasi lipsavat," tunnustas lavastaja "Tähesõdade" algse triloogia legende Harrison Fordi, Mark Hammilli ja Carrie Fisherit. "Ma teadsin näiteks kindlalt, et selles filmis on Harrison Ford, kuid ma ei võinud kindel olla, et seal on Han Solo. Ma tahan öelda, et ka mina polnud Han Solot ligi 40 aastat tagasi pöördumas näinud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.11.2016
Vaat mis selgub: Harrison Fordil oli kolleegiga kirglik salasuhe!
05.04.2016
Suri "Tähesõdade" häälekunstnik
11.03.2016
Harrison Fordi südamevalu: tütar põeb rasket haigust
16.02.2016
Nemad on uue "Tähesõdade" filmi staarid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee