Inimesed

Muusik Janno Reim: trenni asemel käin parem bändiga esinemas 

Helena Smirnov, 4. september 2015, 07:00
TEAB, MIS TEEB: «Oma asja tehes jääb vast vaim lihtsamini virgeks!» leiab Janno Reim, fotol esinemas Super Hot Cosmos Blues Bandiga selle aasta «Rummu Rockil», mida peab üheks suve meeldejäävaimaks festivaliks.Foto: Helen Vunder

"Ei viitsi rabeleda – ei suvel, ei kevadel. Üks korralik kontsert on samas täiesti trennitegemisega kõrvutatav," nendib muusik Janno Reim, et sporti pole ta pikka aega harrastanud.

2014. aasta "Eesti laulult" tuule tiibadesse saanud Super Hot Cosmos Blues Bändi (edaspidi SHCBB) ning Nevesise laulja ja laulukirjutaja Janno Reimi suvi on möödunud mõnusalt tempokalt. "Igavuses praadimiseks aega õnneks jäänud pole," ütleb Janno. Ja kui ongi hetk, kus muud teha ei ole, proovib ta oma sõnul mõne uue loo valmis kirjutada.

Janno pole selline rannainimene, kes tegevusetult liival lesiks ja päikesel end praadida laseks. "Tuim päevitamine pole minu rida – ei viitsi passida. Võimalusel teen maal õues tööd, see on palju parem viis nina punaseks kärsatada," arvab ta. Ühtlasi unistab muusik kalale minekust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. november 2015, 12:26
FOTOD | Super Hot Cosmos Blues Band esines Liibanonis Eesti, Soome ja Iiri kaitseväelastele
4. juuli 2015, 12:10
ÕHTULEHE VIDEO | Töö tähe all mööduv suvi Janno Reimi ei morjenda
17. aprill 2015, 07:00
Janno Reim: see on päris korralik suutäis hammustada
18. oktoober 2014, 16:31
"Klipijaht" täna: Tanja Mihhailova, Kristjan Kasearu ja Janno Reim

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee