Inimesed

Kelli Uustani: minul oli esimese koolipäeva ­elevust vist isegi rohkem kui Johannal 

Aigi Viira, 2. september 2015 07:00
VALIS ISE KOOLI: Laulja Kelli Uustani tütar ­Johanna langetas ise otsuse, et tahab Viimsi kooli minna. "Talle lihtsalt meeldis Viimsi koolimaja, selle aatrium ja kohvik – suurlinnadaam, mis teha," naerab Kelli. Foto: Laura Oks

"Hirmus poleemika oli, kas panna aktuseks selga must või hele seelik," jutustab laulja Kelli Uustani, kuidas nad esimesse klassi mineva tütre Johannaga paari päeva eest rõivaid valisid. "Aga kindlasti on seljas koolivest, peas koolimüts ja jalas mustad kingad. Tuttidega roosad kleidid on 1. septembril totaalselt out!"

Johannast sai eile Viimsi kooli esimese klassi tüdruk. "See on tegelikult meie kodujärgne kool number kaks, esimene on Haabneeme kool, aga ­Johanna valis suurema," räägib Kelli ja puhkeb naerma. "Talle lihtsalt meeldis Viimsi koolimaja, selle aatrium ja kohvik – suurlinnadaam, mis teha!"

Kui teinekord on terve pere enne lapse 1. klassi minekut elevil ja ärevil, siis nii on ka Kelli kodus. Vähemasti tema endaga. "Meie issi on rahu ise ja arvab, et palju kära ei millestki," jutustab Kelli. "Mina olen ikka vist rohkem elevil – Johannaga ostsime kooliasju, riideid ja jalanõusid ning meie ootusärevus oli suur, minul vist isegi rohkem kui Johannal. Ikkagi esimene laps ja esimene klass. Õnneks on kool ja õpetaja juba tuttavad, sest käisime seal ka eelkoolis."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.08.2015
Ingrid ja Toomas Tõniste tahtsid, et poja kool asuks kodu lähedal
02.08.2015
Helin-Mari Arderi tütar Loviisa läks ühe hoobiga kooli ja muusikakooli
02.08.2015
Grete Lõbu: "Tänu vanemale õele on lütseumielu Annale juba natuke tuttav."
02.08.2015
Airi Allvee: ärge muretsege, esimeses klassis palju õppida ei anta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee