Inimesed

Lahkus hella hingega kloun 

Triin Tael, 1. september 2015, 07:00
LAVAL NALJAVEND, ERAELUS TÕSINE: Kolleegide meenutuste põhjal oli rohkem kui sada filmirolli teinud naljamees Mihhail Svetin eraelus kinnine.Foto: Vida Press
Pühapäeva hommikul suri insuldi tagajärjel vene koomik Mihhail Svetin, kes oli tuntud filmidest "Kaksteist tooli", "Mees Kaputsiinide bulvarilt" ja "Mehaanik Gavrilovi armastatud naine". Armastatud naljamees oli eraelus tõsine ja hella hingega ning lootis sügavaid draamarolle, mis paraku jäidki tulemata.

84aastane Mihhail Svetin suri Komsomolskaja Pravda teatel pühapäeva varahommikul Gatšina haiglas, kuhu ta oli toodud nädal varem. Koos abikaasaga suvilas puhanud näitleja kaotas teadvuse ning viidi kiirabiga lähima haigla reanimatsiooniosakonda. Kuna Svetini seisund oli nii tõsine, toodi oblastihaiglast helikopteriga kohale neurokirurg. Lähedased tahtnuksid Svetini toimetada Peterburi, instituuti nimega Polenov, kus artisti oli varem ravitud. Kuid Gatšina haigla meedikud ei saanud ränga insuldi läbinud vanahärrale sõiduluba anda. Kardeti, et ta ei pea transportimisele vastu.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

17. detsember 2016, 04:00
"Juri Nikulinit armastasid ju kõik – väikestest suurteni."
12. september 2015, 07:00
Näitleja kannatab kõik välja, mis laval juhtub – nii kukkumised, traumad kui ka puuduva kolleegi eest mängimise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee