Inimesed

Kohutav surm võtteplatsil: "Kas siiapoole siis verd üldse ei pritsinud?" (4)

Jaanus Kulli, 29. august 2015 07:00
Andres PuustusmaaFoto: Meelis Tomson

Režissöör Andres Puustusmaa vaatab vereloigus lamavat Anti Reinthali ning tõdeb: "Selline peab siis olema koguperesari". Sedasi algab uue krimisarja "Mustad lesed" järjekordne osa "Teemandikujuline pisar" järjekordne võttepäev.

Õigem oleks küll öelda, et võtteõhtu. Kell on kaheksa. Tegevuspaigaks on Oru hotell, mille kolmandalt korruselt on ohver alla tõugatud. Tõelise ambaali mõõtu välja andev Anti Reinthal (tegelikult seriaali "Mustad lesed" produtsent) pikutab asfaldil juba minutit kümme, aga ikka veel sätib sarja kunstnik Eugen Tamberg, prügikühvel kunstverega käes, vereloiku ümber ta pea. Monitori taga kükitav Andres Puustusmaa täpsustab kunstniku käest: "Kas siiapoole siis verd üldse ei pritsinud?" Tamberg ei vasta midagi, sätib vaid Reinthali pead ja kühveldab aina punast juurde.

Küllap saab see verdtarretav stseen seriaalis olema suures plaanis ning iga väiksemgi detail peab olema piinlikult paigas. Produtsent Reinthal lamab endiselt liikumatult, põsk vastu asfalti ja tikk suunurgas tolknemas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2015
PÕNEV! Andres Puustusmaa kergitas uuelt sarjalt "Mustad lesed" saladuskatet
24.08.2015
Telesõber, vaata järgi, mida on oodata ETV kanalilt sügisel!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee