Inimesed

Jamie Oliver kaalukaotusest: "Merevetikas on täielik dünamiit!" (5)

Triin Tael, 26. august 2015 07:00
HEAS VORMIS JA VUNKI TÄIS: «Tunnen end nüüd hoopis teistmoodi,» kiidab tippkokk Jamie Oliver (pildil 2012. aastal ja tänavu kevadel) oma uut toitumis- ja päevarežiimi. Foto: Vida Press

Tippkokk Jamie Oliver nägi vahepeal üsna ümarik välja, aga ise kritiseeris Briti koole, kus lastele ebatervislikke rasvapomme sisse söödeti. Nüüd on 40aastase kokandusguru lõualott ja kõhuke kadunud. Mis imenipiga?

Jamie Oliver tunnistab, et võttis end käsile suurest hirmust: kui ta samas tempos jätkab, põleb ta peatselt läbi. Tippkokk hakkas kinni pidama uuest toitumis- ja päevarežiimist eesmärgiga peletada liigsed kilod ja saada jaksu juurde.

Nüüd paneb ta suurt rõhku ka unele. Varem on kolme tütre ja ühe poja isa tunnistanud, et magab öösel tihtilugu vaid kolm ja pool tundi. Seetõttu oli ta kogu aeg surmväsinud. "Uni on mulle ääretult tähtsaks muutunud," ütles 40aastane telekokk Radio Timesile. "Ma ei saanud kunagi piisavalt und ega mõistnud selle tähtsust." Nüüd aga kamandab Jamie ennast tuttu täpselt nagu oma nelja-aastast poega Buddyt. "Mul on väikesed surisevad masinavärgid, mis mind raputavad, kui kell õhtul kümme saab."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2016
Viiendat korda isaks saav Jamie Oliver ei välista vasektoomiat
16.03.2016
Jamie Oliver surus magusamaksu läbi
17.12.2015
Jamie Oliver võitleb suhkru vastu
05.11.2015
Kas riiklikud söögisoovitused kärbivad stressis rahva kaalu?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee