Inimesed

Evelin Ilves arvamusfestivalil: läbipõlemisest sünnib oskus ennast armastada (26)

Katharina Toomemets, 17. august 2015 07:00
HARIS KUULAJAID: President Toomas Hendrik Ilvese ekskaasa Evelin Ilves meelitas laupäeval oma raamatut esitledes Paide arvamusfestivali jutunurga rahvast täis. Suure osa intervjuuajast pühendas ta tervisest ja targa toitumise tähtsusest rääkimisele.Foto: Martin Šmutov
Tänaseks endine esileedi Paide arvamusfestivalil oma raamatut "Kirju" ja andis auditooriumi ees peaaegu tunnise intervjuu. Kroonika oli kirjutanud, et juttu tuleb ka Evelini palju kirgi kütnud suudlusest Komeedi terrassil, kuid pinged kruviti üles asjata.

Suudluse koha pealt ei saanud arvamusfestivalil Evelini kuulama tulnud inimesed karvavõrdki targemaks. Küll aga tegi intervjueerija Manona Paris juttu ajast, kui Evelinil kippus presidendiprouana energia ära kaduma ja teda ähvardas läbipõlemine. "See on ülitublidele eesti naistele sümptomaatiline, kes võtavad kogu maailma enda kanda. Minu jaoks on oluline asi, mis sealt välja tuleb – oskus end armastada," lausus Evelin, kelle sõnul võib tema värsket üllitist pidada teatud määral eneseabiraamatuks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.09.2015
Evelin Ilvesest saab Eesti Oprah?
26.08.2015
Kadrioru saladus: Evelinist lahutamiseks pidi Toomas Hendrik Ilves pangast suure summa raha laenama
18.08.2015
Presidendi kantselei tõrjub Evelin Ilvese väidet: kantselei pole ühegi riigipea abikaasa eest tööle minekut otsustanud
17.08.2015
Evelin Ilves tõukas "Litsid" troonilt