Inimesed

Evelin Ilves arvamusfestivalil: läbipõlemisest sünnib oskus ennast armastada (26)

Katharina Toomemets, 17. august 2015, 07:00
HARIS KUULAJAID: President Toomas Hendrik Ilvese ekskaasa Evelin Ilves meelitas laupäeval oma raamatut esitledes Paide arvamusfestivali jutunurga rahvast täis. Suure osa intervjuuajast pühendas ta tervisest ja targa toitumise tähtsusest rääkimisele.Foto: Martin Šmutov
Tänaseks endine esileedi Paide arvamusfestivalil oma raamatut "Kirju" ja andis auditooriumi ees peaaegu tunnise intervjuu. Kroonika oli kirjutanud, et juttu tuleb ka Evelini palju kirgi kütnud suudlusest Komeedi terrassil, kuid pinged kruviti üles asjata.

Suudluse koha pealt ei saanud arvamusfestivalil Evelini kuulama tulnud inimesed karvavõrdki targemaks. Küll aga tegi intervjueerija Manona Paris juttu ajast, kui Evelinil kippus presidendiprouana energia ära kaduma ja teda ähvardas läbipõlemine. "See on ülitublidele eesti naistele sümptomaatiline, kes võtavad kogu maailma enda kanda. Minu jaoks on oluline asi, mis sealt välja tuleb – oskus end armastada," lausus Evelin, kelle sõnul võib tema värsket üllitist pidada teatud määral eneseabiraamatuks.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. september 2015, 07:00
Evelin Ilvesest saab Eesti Oprah?
26. august 2015, 07:31
Kadrioru saladus: Evelinist lahutamiseks pidi Toomas Hendrik Ilves pangast suure summa raha laenama
18. august 2015, 21:19
Presidendi kantselei tõrjub Evelin Ilvese väidet: kantselei pole ühegi riigipea abikaasa eest tööle minekut otsustanud
17. august 2015, 14:16
Evelin Ilves tõukas "Litsid" troonilt

26 KOMMENTAARI

r
Ronja 17. august 2015, 20:04
Imestan iga päevaga ikka enam. Kuidas sai nii täispuhutud loll naine olla Eesti esileedi ? See,mis temaga toimub ei ole normaalne, ta on Eesti rahva naerualune. Lähedased võiksid Evelini tagasihoidlikkusele manitseda. Kurb.
m
Miks 17. august 2015, 18:24
paaril viimasel poäeval arvamusfestivaliga seoses pakutakse kõige rohkem just Evelin Ilvesega seotud uudiseid ? Ikka tutvustab oma raamatut,küpsetab l...
(loe edasi)
Loe kõiki (26)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee