Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO | HIRMO ANNAB TANSUMUUSIKA FÄNNIDELE LOOTUST: kui rahvas sel korral hästi käitub, toimub Weekend Festival Eestis ka järgnevatel aastatel! (59)

Geidi Raud | Video: Mari Luud, 8. august 2015 18:58
Foto: Mari Luud
Laupäeval jätkub vihmases suvepealinnas kolmast ja viimast päeva Weekend Festival Baltic. Täna astub seal üles ka meie oma DJ Kristjan Hirmo, kelle sõnul on lootust, et selline võimas tantsumuusikafestival toimub meie kodumaa pinnal ka järgnevatel aastatel. Üheks tingimuseks on aga see, et publik end sel korral heast küljest näitaks.

"Ma olen oma elus päris paljudel festivalidel käinud ja on suur rõõm, et oma kodumaal ka nüüd midagi nii suurt ja väga esindusliku esinejate listiga korraldatakse," kiitis Hirmo Weekend Festival Balticut.

Samal teemal

Hirmo võrdles festivali täiskasvanud inimeste Disneylandiga. "Sa tuled kohale, vaatad, kuidas see aparatuur siin käib: muusika, valgus, eriefektid, ja lased selle endast läbi."

"Loodetavasti tuleb Weekend Festival ka järgmisel ja ülejärgmisel ja üleülejärgmisel aastal Pärnusse. Nii et käituge korralikult! See on väga oluline faktor selleks, et Weekend Festival ka järgmistel aastatel saaks toimuma. Ärge pahandust tehke," pani ta festivali publikule südamele.

Sel korral Weekendil esinenud staaridest tõi Hirmo välja näiteks Hardwelli, keda on tunnustatud maailma parima DJ tiitliga. "Lisaks sellele, et ta on väga hea DJ, on ta ka väga vägev šõumees, kes käsitseb väga hästi mikrofoni.“ Hirmo hinnangul on see tänapäeva DJ-de juures väga oluline oskus. "Rahvast ei köeta üles ainult muusikaga, vaid tuleb neid ka aeg-ajalt ergutada, et nad tõstaksid käed veel kõrgemale ja hüppaksid veel kõrgemale õhku.“

Kuidas suhtub Hirmo aga sellesse, et ta saab maailmakuulsate artistidega samal festivalil esineda? "Mul on hea meel, et Weekendi korraldajad ka minu, vananeva diskori, on siia esinejate listi pannud," naeris ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee