Inimesed

Gweni abielu ajas karile mehe homoafäär? 

Triin Tael, 8. august 2015 08:00
Käivad jutud, et Gwen Stefani ja Gavin Rossdale’i (pildil) 13 aastat kestnud abielule sai saatuslikuks mehe truudusetus. Lauljatar olevat juba ammu kahtlustanud, et Gavin petab teda – kuid nüüd on avalikkuse ette astunud mees, kes nimetab end kolme poja vanemate abielu purunemise põhjuseks!Foto: Reuters / Scanpix
Käivad jutud, et Gwen Stefani ja Gavin Rossdale’i 13 aastat kestnud abielule sai saatuslikuks mehe truudusetus. Lauljatar olevat juba ammu kahtlustanud, et Gavin petab teda – kuid nüüd on avalikkuse ette astunud mees, kes nimetab end kolme poja vanemate abielu purunemise põhjuseks!

Briti bändi Bush liider Gavin Rossdale on varem tunnistanud, et 17aastasena oli tal suhe mehega. Ehkki Rossdale nimetas seda noorpõlve eksperimenteerimislustiks, väidab Radar­Online, et ta on juba pikka aega oma kunagise armsamaga kontaktis olnud. Ka Rossdale’i omaaegne salaarmuke, artistinime Marilyn nime all tegutsev Peter Robinson (pildil 1984. aasta) väidab, et suhtles Rossdale’iga viimati mõni nädal tagasi. Ta kinnitab, et Rossdale helistas talle ise ja süüdistas teda oma abielu purunemises. "Ta muudkui karjus ja karjus," rääkis Robinson RadarOnline’ile.

Viie aasta taguses intervjuus ütles Robinson, et Rossdale on tema elu suurim armastus. Tema sõnul polnud see kindlasti poisikese eksperiment, vaid tõelised tunded. Robinsoni väitel hülgas Rossdale armastuse, sest kartis, et homosuhe saab tema rokkarikarjäärile takistuseks. "Gwen tahtis, et Gavin oleks selline, nagu ta tegelikult ei ole. Ma usun, et just see on lahkumineku põhjus," lausus Robinson RadarOnline’ile.

Samal teemal

09.03.2016
Gwen Stefani abielu lõhkuja on lapseootel
06.11.2015
Gwen Stefani semmib kantriässaga
21.10.2015
KUULA! Gwen Stefani laulab lahkuminekust
15.09.2015
Gwen Stefani uus soeng on Eesti lipu värvides

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee