Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Kaksikvendadest Eesti DJ-d viskasid niigi kuumast päikesest üles köetud publikule veelgi kütet alla! (3)

Geidi Raud | Video: Mari Luud, 7. august 2015 19:15
Reedel algusega kell 17.30 hakkas Weekend Festival Balticu merevaatega WKND Stage'il kõlama meie oma Bombossa Brothersi house-muusika mix, mille järgi kepsutas liivarannal algselt paarkümend inimest. Varsti oli aga lavaesine house'i sõpru täis ja kuum päike ning kuumad kaksikvennad Marek ja Artur tõmbasid peo hoogsalt käima.

Kuigi mõnisada meetrit eemal pealaval mürtsus maailma parimaks plaadikeerutajaks tunnistatud Hollandi päritolu DJ Hardwelli muusika, siis kaksikvennad end temast kohutada ei lasknud. "Hardwell mängib sellist suure massi muusikat, meil on pigem natuke rahvalik," rääkisid vennad, et nende muusika tõi mõnusat vaheldust.

Artur lisas, et tal õnnestus Hardwelliga koos piltigi teha. "Facebooki pole veel jõudnud postitada," naeris ta.

Vaata rohkem Õhtulehe videost!

Samal teemal

08.07.2015
ÕHTULEHE VIDEO | HIRMO ANNAB TANSUMUUSIKA FÄNNIDELE LOOTUST: kui rahvas sel korral hästi käitub, toimub Weekend Festival Eestis ka järgnevatel aastatel!
08.07.2015
PILTUUDIS | Vaata, kui palju tuleb Weekend Festivalil maksta tehnikavidinate laadimise eest!
08.07.2015
PÄRNU RAND ON ÜLERAHVASTATUD: Armin Van Buureni esinemise ajaks oli Weekend Festivalile kohale tulnud hinnanguliselt üle 20 000 inimese
07.07.2015
ÕHTULEHE VIDEO JA FOTOD | EXAMPLE MEELITAS PÄRNU RANDA TOHUTU RAHVAMASSI: Eesti, sa oled hämmastav!