Inimesed

Anu Saagim: üks proua ei julgenud esiritta istuda – kartis, et kargan talle kallale! (22)

Katharina Toomemets, 5. august 2015 07:00
RASKE AMET: Anu tunnistab, et näitlejatöö pole sugugi lihtne. Temalgi oli õhtuid, kus halb ilm võttis igasuguse tahtmise publiku ette astuda, kuid seda tuli teha sellegipoolest.Foto: Erlend Staub

"Haapsalus tulid etendust vaatama vanaprouad ja üks utsitas teist, et istume ikka esiritta. Teine ütles: "Mitte mingil juhul! Siin on ju Anu Saagim, jumal teab, mida ta korda saadab – kargab mulle veel järsku kallale!" räägib esimest korda näitlejatööd proovinud Anu Saagim, milliste teatrikülastajatega tal suvetuuril kokku puutuda tuli.

Anu võttis vastu kutse lüüa tänavu kaasa suvelavastuses "Kurt, tumm ja pime lähevad kohtingule". Mööda Eestit rännati ringi terve juulikuu.

Enne esietendust palus Anu Õhtulehe vahendusel juba ette vabandust, kui sõnad ära unustab ja publikut rumala näoga vaatama jääb. "Professionaalsed näitlejad rääkisid mulle, et igaühel võib tekkida hetk, kus pea on tühi ja vaatad kaasnäitlejale kalapilguga otsa. Mul tegelikult nii ka juhtus, aga siis tuli lihtsalt improviseerida. Õnneks pole ma suu peale kukkunud," naerab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.08.2015
Milline au! Kohila võrkpalliklubi saab õnnistuse Anu Saagimilt
09.07.2015
Anu Saagim: Eesti naised ohverdavad end liigselt teiste heaolu nimel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee