Inimesed

KÕIK LÄBI: Gwen Stefani abielu purustas mehe truudusetus? (2)

Triin Tael, 5. august 2015 07:00
JÄRJEKORDNE HOLLYWOODI LAHUTUS: Alles teatasid kümme aastat kestnud abielu purunemisest näitlejad Ben Affleck ja Jennifer Garner, nüüd on järg lauljate Gwen Stefani ja Gavin Rossdale’i käes.Foto: All Access Photo Group

Ameerika poptäht Gwen Stefani ja briti rokkar Gavin Rossdale teatasid 20 aastat kestnud armuloo lõppemisest. Mis purustas pealtnäha piltilusa abielu, millest lauljatele sündis kolm poega, kellest noorim pole poolteiseaastanegi?

Esimesena teatas staaripaari kauase abielu lõhkiminekust USA kõmu-uudiste portaal TMZ.com. TMZ teatel andsid nii Gwen (45) kui ka Gavin (49) lahutuse sisse ühel ajal, tuues põhjuseks tavapärased ületamatud erimeelsused. Mõlemad taotlevad laste ühist hooldusõigust. TMZ allika väitel pole paar sõlminud abieluvaralepingut. Gweni varandust hinnatakse 80-le, Gavini oma 35 miljonile dollarile. Abielu pikkust arvestades liidetakse varad ilmselt kokku ja jagatakse pooleks. Ülalpidamisraha ei kavatse Gwen eksabikaasale maksma hakata.

"Ehkki oleme jõudnud vastastikusele otsusele, et me pole enam kaaslased abielus, jääme kaaslasteks lapsevanematena ning meie südameasjaks on oma kolme poega ühiselt õnnelikus ja eluterves keskkonnas kasvatada," ütlesid Gwen ja Gavin ajakirjale People antud avalduses. Septembris võinuksid nad tähistada 13. pulma-aastapäeva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.03.2016
Gwen Stefani abielu lõhkuja on lapseootel
06.11.2015
Gwen Stefani semmib kantriässaga
15.09.2015
Gwen Stefani uus soeng on Eesti lipu värvides
10.09.2015
Kauaaegsest abikaasast lahku läinud Gwen Stefani naudib kolleegiga uut suhet

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee