Inimesed

Üks suvekontsert teise järel jääb ära – kas ainult ilma pärast? (25)

LISA KOMMENTAAR

ise otsustasin, et loobun suvistest üritustest 6. august 2015 13:48
sest korraldus on selge ja puhas haltuura. 11 kraadi on vaid sooja, kallab lausvihma ja Botaanikaaias ei suudeta kontserti siseruumidesse üle viia? see on ju inimeste mõnitamine- istu ja külmeta mitu tundi Koidu ja Maarja kena lauluhääle taustal?Tänan ei ! Ja seda kõike 18 eurise piletiraha eest, põhjuseks, et korraldaja ei suuda arvestada eesti heitliku ilmaga ? Miks ma pean kubujussina Botaanikaaia kontserdile minema ? Ma saan aru, kui see kontsert toimuks kuskil Uugametsa lagendikul, aga ei, vaja publiku heaolu arvelt kokku hoida. Ning väga huvitav on ka artistide lähenemine ja enda vastutusest distantseerimine, et nagu korraldaja käitumine ei puudutaks neid üldse? Viib ju kehv korraldus ka artisti maine alla. Mõistlik oleks siiski üle kontrollida ka tingimused, kuhu korraldaja sinu publiku kutsub. Viisakas oleks ka publikust lugu pidada. Paraku aetakse taga vaid raha. Ja kuniks jagub lambaid, kes ennast pügada lasevad, seda ka tehakse.
Jah... 4. august 2015 17:53
Palju võib neid staarikeste esinemisi pakkuda? Üks tuur tehakse ära, siis teise nimega tuur - laulud ikka samad. Raadiost tulevad samad lood lõputult. Tahaks neist puhata vähemalt suvel!!! Meil on ju ka huvitavaid muusikuid, kes ei uputa rahvast oma lugudega üle.
Mis ajast 4. august 2015 13:28
Väino Land (esimene pilt) Vello Tellissaareks on ristitud?! Ajakirjanikud peaks siiski pisut hoolsamad olema!!!
jüri 4. august 2015 12:29
Mis teha , kui pakkumine ületab nõudluse !
hoiatus 4. august 2015 10:38
Isiklikust kogemususest. Ostsin Piletilevi eelmüügist üritusele piletid . Üritus jäeti ära ja raha mulle ei tagastatud. Selle asemel soovitati kohtulahenditega tutvuda, et raha ma tagasi ei saa. Korraldaja ütles, et ka nemad pole pileti levi käest raha saanud, seega pole neil ka võimalik maksta.
Mitte kunagi ei osta me ühtegi piletit eelmüügist. Kas saab ka üldese kindel olla , et selline üritustele eelmüügist piletite müümine ja ärajäämisel raha mitte tagastamine pole teadlik kokkumäng. Kuidas Piletilevi asjasse suhtus jäi minul kahtlus hinge. Samas ka tarbijakaitsest abi ei olnud. Nende vastus oli, et asja selgitamine on mahukas ja seepärast nad sellega ei tegele. Huvitab , kui Piletilevi peaks töötama näiteks samal põhimõttel nagu turismifirmad, siis miks ei rakendata klientide kaitset ja ei hoiatata, et kui midagi juhtub oled rahast ilma. neil on vaid märkus, et nad ei vastuta toimimise eest.
Seega ärge ostke Piletilevist pileteid, vaid ainult otse korraldajalt ja kohapealt.
Eks iga tegija on täpselt nii ülbe, 4. august 2015 12:31
kui tal olla lastakse. Ju siis konkurentsi pole.
Üritusi 4. august 2015 10:25
on palju ja igale poole jätkub külastajaid, rahval pole raha puudust ega isu meelelahutuse järele. Ilm on nüüd küll kõige väiksem asi, mis peaks takistama. On olemas ju vihmakeebid ja varjud ja soojad riided võimalik kaasa võtta. Põhiesinejad peavadki pildis olema, see on nende töö ja leib. Padisel Maarjat ja Koitu kuulates tundus mingil hetkel, et tõesti see kõik on juba olnud ja Maarja vahele rääkimine hakkas tüütama. Selle asemel oleks saanud mitu, mitu head lugu veel teha. Kõlavad nad ju koos imehästi. Kontserdikorraldus peaks ka sellele mõtlema, et inimesed tulevad kodunt välja, sageli kaugelt, palju ikka kohalikke ühel kontserdil on, inimestel meeldib suvel ringi sõita. Aga ei kohvi ega koogi kosutavat võimalust. Või klaasikest veini. Need asjad nagu käivad kokku. Artistile peab meeldima laulda ka neljale inimesele näiteks. Sest nemad ju tulid kohale. Kontserdi korraldajad arvutagu miinuseid ja plusse siis, kui on aruande aeg.
fg 4. august 2015 10:46
Mäletan küll, et siseneja on sunnitud oma vihmavarju loovutama sest sellega on sisenemine keelatud. See on nii Eestis, ma ei tea kuidas muus maailmas.
Arvi 4. august 2015 10:25
Just nimelt kõrged hinnad. Parem oleks pilet 5 € ja rahvast oleks kindlalt palju. Kui peres on viis inimest ja iga ühe pilet maksab 15 euri siis kulu on liialt suur. Siis osta dvd plaat ja vaata telekast. Tuleb kordades odavam. iSEGI LÄÄNE STAARI PUHUL ON 20 EURI PISUT PALJU. Eesti staari sellist pole kelle eest sellist summat välja käia. Kui siis Push up aga selline kooseis enam ei tegutse.
10 € ON MAKSIMUM HIND EESTI ARTISTIDE PUHUL
Ei tea, kas oleks - 4. august 2015 12:45
ju korraldajad ikka ka seda hinna-tulijanumbri rehnutti jagavad..
Ilm on tõesti määrav tegur, sest ühe kontserdielamuse (mis on halvasti võrreldav telekaga!) saamiseks on vaja päris mitme asja kokku sobimist (esinejad-koht-ilm-lisateenused).
Inimesed on ju ikka ka viimase aja suurepäraste kontsertidega Eestis "ära hellitatud" ja valivad või pirtsutavad seetõttu rohkem :)
Ja üks mitte vähetähtis seik veel - kontserdi tähendus on muutunud; kui see kunagi oli selline rahvusmissioon ja iga ilmaga "kohustuslik", siis nüüd vaid meelelahutus.
Oli kord nii, 4. august 2015 13:46
et 11. juulil oli Mustvees kontsert. Laulis Anne Veski. Pärast tuli Tanel Padar oma The San-iga. Ja kujuta ette, kahe peale terve õhtu eest 10 euri. Kumbki järelikult 5 eurikut miinus korraldaja, miinus maksud. Keegi saab küll hinna taskukohaseks kohendada. Rahvast aga oli Mustvee kohta murdu. Iff tegi möödunud aastal Kasepääl sama. Saab odavamalt kui tahab.
Meie artistid - naljanumber 4. august 2015 10:24
Olen käinud mõnel välismaise taustaga esineja kontseril ja lust on vaadata kuidas inimene laval annab endast kõik. Meie Koit Toomed ja Ott Leplandid tulevad lavale seisavad seal tunnikese ja pärast on pealtvaatajatel selline tunne, et neid on röövitud. Selle aasta ainus laul, mis pisutki rahvast erutab on Kaugel külas, aga sellest hkkavad ka juba kõrvad si2ta vett jooksma - söögi alla ja peale.
See 4. august 2015 13:33
Kaugel külas lauluke on surmani tüüdanud, iiveldama ajab, kui kuskilt jälle kostab! Nii nagu see kogu Krussis trussikute värk!!!
Eestis on VÄGA KÕVAD artistid! 4. august 2015 14:51
Pole nõus. Ja artisti headus ei sõltu rahvusest vaid persoonist ja vaataja maitsest.
Kui Lokkis Keeltest puhata tahad, soovitan soojalt ÜLIKÕVA Eesti bändi Trad Attack!

Mann 4. august 2015 10:23
Maarja ja Koidu kontserdi piletit sai Tele2 klient 13.50, tuleb õiges firmas olla:) ja ka C-JAMI piletit sai 13.50. Täitsa ok hind!
see Palamuse kontsert... 4. august 2015 10:04
pileti hind ju 18euri ???
saarlane 4. august 2015 09:55
Suvetuure liiga palju ja piletihinnad kõrged.Seda on näha ka aastalõpu tuludedeklratsioonidest mis avalikustatakse.Miks ikka piletihinnad nii kõrged.
Koit 4. august 2015 09:28
Ja siis detsembris tuleb jälle jõulukontsert,kus esinevad Koit ja Maarja.Kaua võib.Ja minuarust on Maarja aeg ümber saanud.Tavaline viisipidaja.
jama 4. august 2015 09:23
Vaatan ühe piletimüügi tööd kõrvalt. Absurdselt palju kontserte, veelgi absurdsemalt palju festivale ja tuure pakutakse suvesse. Pileteid ei müüda mitte kolm kuud ette vaid aastalõpu kontserte müüakse juba kevadel välja. Piletihinnad on aga sama absurdselt kõrged. Selle taga on kontserti korraldamise selgeks saanud ärikad kes nüüd võimalikult suurt noosi loodavad.
Jama 4. august 2015 09:19
Tõesti-põhipõhjus on ikka Eesti väiksus.Vaadake kasvõi eelmise suve põhiesinejaid-ikka smilers,ott,toome,getter jaani...kogu aeg üks ja seesama,kaua võib? Asi polegi ju enam ainult ilmas, lihtsalt ollaks tülpinud ja tüdinenud ühtedest ja seesamadest esinejatest.
juuli 4. august 2015 09:17
Piletihinnad on tõusnud liiga kõrgeks, ei muud. Olen isegi mitmest üritusest seetõttu loobunud. Kui üksi minna, siis ei tundugi hind kõrge, aga kui tahad ka mõne pereliikme kaasa võtta, siis hakkad ikka mõtlema kas see kõik seda hinda ikka väärt on:::
väga hea 4. august 2015 09:16
kui rahvas sinna ei lähe, siis hakatakse ehk hindu alla ka laskma. kaua see ratsarikkaks saamine ikka kestab.

Raha otsas 4. august 2015 09:10
maarahval ja kui korraldajad näevad, et oodatud hunnikut pappi kokku ei saa ja esinejatele kohe rikkust ei tule, siis jääb ka pidu ära.
üks põhjusi on 4. august 2015 08:25
piletihinnad on üle soolatud, üritusi selle väikese rahvarvu kohta on liiga palju, artistid on ennast ammendanud, aasta ringi üks ja seesama, samad näod ja samad laulud..ilm on nüüd küll kõige väiksem takistus.. eestimaal ongi enamasti sellised ilmad -oleme ju põhjamaa ja korraldaja ei saa loota siin palmisaarte kliimat. kui on ikka hea ja huvitav kontsert, on rahvast ka.mõned "superstaarid" võiksid aastakese vahet pidada ja mõnele poole "EI" ka öelda....tuleks kasuks nii esinejale kui ka publikule.
Nojah 4. august 2015 07:40
Palju seda läbu ikka siia mahub?