Õhtuleht, 7. aprill 2015.Foto: Õhtulehe arhiiv
Õhtuleht.ee 2. august 2015 15:40
Kui augusti esimesel päeval kuulutas astroloog Igor Mang TV3 uudistesaate "Suvised seitsmesed" vahendusel, et 20. augustist läheb elu raskemaks, siis juba aprilli algul näitasid planeedid astroloog Edda Pauksonile, et sügisel läheb jamaks. Ja käärima hakkab koguni valitsuse tasandil.

Mis küll täpselt juhtuda võiks? "Keegi hakkab kellegagi kraaklema," pakkus Paukson kevadises usutluses Õhtulehele. Aga see võib juhtuda ka mitte valitsuses, vaid mujal riigiaparaadis. "Kõhutunde järgi tundub, et ei ole kõige parem värk," märkis ta. 

20. august ja sügiski pole enam kaugel. Tähetargad ennustavad küll tuld ja tõrva, kuid on neil kahtlustel ka tõepõhja all? Igal juhul saame siis näha, kas numbrimaagia ning Mangi ja Pauksoni ettekuulutused täide lähevad... 

Hea lugeja, kas oled sügisele vastu minnes tähelepanelikum või pole sul neist ennustustest sooja ega külma? Avalda arvamust kommentaariumis!

Samal teemal

Kommentaarid  (86)

mitteloetav 11. august 2015 21:01
Tähetarkade lood olid algusest saati mitteloetavad ja keelatud, need olid tehtud tasuliseks, miks siis nüüd artikli autor küsib, kas inimestel on ükskõik ennustustest. Kindlasti ei ole, sest Igor Mang on kogu aeg tabavalt ennustanud, ainult ajakirjanikud tegid selle rahvale kättesaamatuks.
Teie Edgar 3. august 2015 14:34
Ma olen tagasi ja toon teile uue valitsuse, hoidkem pöialt.....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS