Rein PalosaarFoto: Jelena Vilt
Toimetas Kaspar Käänik 1. august 2015 16:39
"Maahommiku" saatejuhiks Madis Kimmeli asemel kandideeris 80 inimest. Saate režisööri Priit Hummeli sõnul tuli nii suur huvi isegi saate tegijatele üllatusena ning oli palju häid kandidaate, kelle seast valikut teha, vahendab Menu.

"Tundus, et on võiks proovida, kuna elu mängis kätte sellise hetke, kus on pikka aega ühes valdkonnas tegev oldud, nimelt kinonduses, ja kui kõik projektid tehtud said, siis otsisin ja vaatasin ringi, et mida elu võiks uut ja põnevat pakkuda," rääkis "Maahommiku" uus saatejuht Rein Palosaar "Vikerhommikus". 

Palosaar on lõpetanud TLÜ kultuuriteaduskonna teatri erialal, pärast seda on ta töötanud erinevates Tallinna lõbustusasutustes ning viimased 11 aastat kinonduses - ta alustas Forum Cinemas ning on avanud ka Viimsi kino ja kino Kosmos.

Palosaar tunnistas, et ajakirjanduslik kogemus tal puudub, kuid see teeb väljakutse tema arvates veelgi põnevamaks.

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

kimmelist 7. august 2015 09:31
Kimmel võis ju Maaelu juhina hea olla, kuid Vikri hommikuprogrammis on ta kohati sõna otseses mõttes õudne ja vastik, viimase kuu jooksul kahel korral pidanud ajaloorubriigis enne 9 uudiseid üksikasjalise kirjelduse raadiokuulajatele esiteks Nikolai II perekonna mõrvamisest ja teiseks maailma esimesest elektritoolisurmamisest. Suht rõve teema üldauditooriumi jaoks, tegelikult näitab üldse inimese väärastunud mõttemaailma ja mõlemal korral läks hommikuprogramm vähemalt meie pere raadios lukku nende teemade alguses. Ootan pikisilmi, millal see poiss eetrist kaoks.
Kimmeli saate nautija 2. august 2015 08:43
Meeldisid väga Kimmeli saated.Väga meeldiv ja sümpaatne inimene.Oleks uus saatejuht sama hea,oleks kõik korras
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS