Inimesed

Kehakeeleekspert: Taavi Rõivase ja Luisa Värgi liit on nagu taevas sõlmitud (135)

Katharina Toomemets, 30. juuli 2015 07:00
TUGEV PAAR: «Luisa ja Taavi seisavad väga palju teineteise intiimtsoonis, hoiavad käest kinni, neil on palju kehakontakti ja silmsidet,» räägib kehakeeleekspert Atali Stahlman. «Nad on väga ühtne paar. Seda näitab ka nende sümmeetriline kehakeel – mida teeb üks, seda teeb ka teine. Nad on sarnased ja sihikindlad inimesed.» Foto: MARI LUUD
"Luisa ja Taavi on nagu üks. Piltide järgi võib kehakeelt lugedes öelda, et nad on tugev paar, armastavad, toetavad ja usaldavad teineteist. See on taevas sõlmitud liit," analüüsib kehakeeleekspert Atali Stahlman Eesti esipaari staatusesse tõusnud peaminister Taavi Rõivase ja tema elukaaslase Luisa Värgi kehakeelt. Taevas sõlmitud liit ei ole veel seni ametlikuks tehtud ning Taavi ja Luisa pulmad on ühed oodatumad Eestis – nii tugev paar võib rahulikult altari ette astuda.

Kindlasti ei ole kellelegi jäänud märkamatuks see, et kui Taavi Rõivas ja Luisa Värk seltskonnas liiguvad, hoiavad nad alati väga teineteise lähedusse, käsi teineteise käes. Õnnelikkus kiirgab neist kaugele. Kehakeeleekspert Atali Stahlman kinnitab, et tema näeb peaministripaari suhtes suurt kirge ja armastust. "Luisa ja Taavi seisavad väga palju teineteise intiimtsoonis, hoiavad käest kinni, neil on palju kehakontakti ja silmsidet," ütleb Stahlman. "Nad on väga ühtne paar. Seda näitab ka nende sümmeetriline kehakeel – mida teeb üks, seda teeb teinegi. Nad on sarnased ja sihikindlad inimesed."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.10.2016
LÕPUKS PULMAD TULEKUL? Taavi Rõivas on Luisale kihlasõrmuse sõrme libistanud!
24.10.2016
Võidupüha paraadil Luisal kihlasõrmust polnud, taasiseseisvumise aastapäeval aga juba oli
30.12.2015
TV3 VIDEO | Peaminister Rõivas aastalõpuintervjuus: järgmisel aastal tuleb Eestis palju pulmi!
02.12.2015
Luisa Värk ei karda vananeda