Inimesed

Toivo Asmer: mida vanemaks saad, seda rohkem hakkad taipama, et rahal pole siin maailmas üldse väga suurt tähtsust (97)

Jaanus Kulli, 25. juuli 2015 08:00
Toivo AsmerFoto: Stanislav Moškov

"Enamik mu elust on olnud õnnelik aeg. Isegi see ülivaene lapsepõlv oli õnnelik, kui ei osanudki midagi erilist tahta. Kui emal oli raske põllutöö kõrvalt mõnel hommikul mahti pannkooki teha, olid sa lausa üliõnnelik," oskab ärimees ja muusik Toivo Asmer (68) hinnata väärtusi, mida ei saa rahas mõõta.

Toivo Asmer pole ainult kahe, vaid kolme näoga mees. Mees, kes kunagi keeras kurve nii motoka kui hiljem vormeli roolis. Kes on panustanud poja Marko sportlaskarjääri vähemalt kümme miljonit krooni, mille masu 2009. aastal alla neelas. Ta ei nuta raha taga, vaid peab seda investeeringuks poeg Markosse ja poja kaudu piltlikult panuseks Eesti riigi tutvustamise maailmas. Raskest avariist imekombel eluga pääsenud Toivo usub saatusesse ega kujuta ette elu ilma pere toetuseta. Aasta meesartisti tiitli omanik peab muusika tegemist puhkuseks ning lubab tööd rabada nii kaua, kuni silm veel pilgub.

Viimastel aegadel ei lähe mööda ühtegi Vikerraadio laupäevast soovisaadet, kui seal ei kõlaks mõni Toivo Asmeri lugu. Seega oled omamoodi eluringiga noorusaegadesse tagasi jõudnud, kui mängisid sellistes ansamblites nagu Siirius või Õnnelemb?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2017
PILDID | Tallinna rahvusvahelisele lillefestivalile pani piduliku punkti alati särav lauljatar Lenna
29.07.2017
VIDEO | HOMMIKUSÖÖK STAARIGA - Bravuuritar valmistas Toivo Asmerile hommikusöögiks avokaadoleiva pošeeritud munaga
02.04.2016
Toivo Asmer: "Mu plaate ei pruugi leida kauplusest, nendega kaubeldakse laatadel."
23.09.2015
Vene miljardär tellis suurima purjelaeva

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee