Inimesed

Kuidas Triin Niitoja ja Jaanus Saago hoiavad kooselu pilvitu: räägime alati asjad kohe selgeks! (9)

Katharina Toomemets, 24. juuli 2015 07:00
SUPERARMAS PAAR: Kui Triin ja Jaanus bändiga «Eesti laulul» osalesid, õhkasid nii mõnedki inimesed lava taga, et nad on niiiiiii armsad. «Ju see siis ongi armastus!» arvab Triin, mis on nende armsuse saladus. Triin Niitoja ja Jaanus Saago: oleme nagu akord, mis hästi kokku kõlab.Foto: Kadri Sammel
"Mida aasta edasi, seda rohkem oskame üksteisega arvestada, seega kulgeb koostöö ilma tõrgete ja uste paugutamiseta. Oleme nagu akord, mis hästi kokku kõlab," ütleb muusik Jaanus Saago enda ja elukaaslase Triin Niitoja kohta, kellega lisaks koos elamisele ka ühes bändis mängib.

Triin ja Jaanus on paar olnud pea viis aastat, umbes sama kaua on nad ka koos laulnud bändis Triin Niitoja & John4. See aga tähendab, et elukaaslased Triin ja Jaanus on koos nii kodus, prooviruumis kui ka esinemistel. Kas neil vahel pidevalt ninapidi koos olemine ka nii-öelda üle viskab? "Kui inimesed üksteisel üle viskavad, ei peaks nad vast koos olema. Minu arvates pole siis tegu päris õige asjaga," arvab Triin ja ütleb, et neil Jaanusega sujub koostöö tõeliselt hästi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Triin Niitoja paljastab oma suurima iluapsu!
21.05.2015
KUULA JA VÕRDLE: Leedu eurolugu on kui Triin Niitoja&John4 pealt maha viksitud