Inimesed

Kuidas Traffic kolme päevaga oma videosse 35 kuulsust sai (7)

Katharina Toomemets, 22. juuli 2015, 07:00
NÄITAVAD ETTE: Ansambel Traffic koosseisus (vasakult) Stig Rästa, Ivo Priilinn, Silver Laas, ­Robert Vaigla ja Tõnis Kivisild moosisid oma uue muusikavideo ­tarbeks ära terve hunniku Eesti staare. Bändi­mehed olid igaks ­kümneks juhuks video osalistele paberile välja printinud ka sõnad, mida nad ­kaadri taga lauljatele ette näitasid.Foto: Traffic

«Video ettevalmistus käis ülikiiresti – rääkisin proovi lõpus idee ära ja esimese klipi salvestasime juba tund pärast seda,» räägib ansambli Traffic solist ­Silver Laas, kuidas bändil õnnestus oma muusika­videosse meelitada 35 Eesti tuntud inimest.

Eelmisel nädalal andis Traffic välja uue singli, mil nimeks «Sekundiga». Mehed tahtsid loole teha ka muusikavideo, mille idee – lasta tuntud inimestel tänaval justkui möödaminnes ise laulda – on ansambli ninamehe Silveri peas mõlkunud juba mõnda ­aega. «See on mul olnud üsna pikalt, aga esialgu üldse mitte isegi selle looga,» räägib Silver. «Kui nüüd tuli mõte sellele laulule ka pilt teha, tuli see mul uuesti meelde.» Video taustaks jookseb laul, mille on sisse laulnud Traffic, kuid pildiliselt tundub, justkui laulaksid videos osalevad teised muusikud.

Bändikaaslastele käis Silver oma mõtte lagedale eelmise ­nädala esmaspäeval bändiproovis. «Asi läks ülikiiresti käiku – hakkasin 15 minutit pärast ideest rääkimist inimestele helistama ja esimese klipi filmisime juba tunni aja pärast.» Laasi sõnul läks kõik nagu lepase reega ja kõik ­pähe tulnud staarid olid kohe lahkesti nõus. «Suur aitäh neile! Tegime asja kõigile mugavaks ka muidugi – me ei hakanud neid kõiki ühte kohta kokku kutsuma, vaid sõitsime ise inimese juurde. Kas ta oli siis kodus, linnas või kus iganes.» Silveri sõnul läks ­kogu protsess kiirelt ja valutult. «Viis minutit inimese kohta ja edasi.»

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. september 2015, 12:57
GALERII | Traffic rokkis Riia fännitelgis
28. august 2015, 07:00
Silver Laas veedab suve bändikaaslastega
18. juuli 2015, 15:36
VAATA! Trafficu uues muusikavideos lööb kaasa lausa 35 Eesti staari!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee