Inimesed

Moore’i basseinist leiti laip 

Triin Tael, 21. juuli 2015 07:00
ÕNNETUSPAIK: Politsei sai väljakutse Demi Moore’i häärberisse kohaliku aja järgi pühapäeva varahommikul. 52aastane «Striptiisi» täht Demi Moore polnud õnnetuse ajal kodus. Hollywoodi seksisümbol kinnitas ajakirjale People antud avalduses, et ta on juhtunust vapustatud. Foto: Vida Press

"Olen täielikus šokis," ütleb oma avalduses Demi Moore, kelle kodumaja basseinist leiti hulpimas surnud noormees. Hollywoodi näitlejanna kinnitab, et ta ei olnud traagilise juhtumi ajal Ühendriikideski.

TMZ.comi andmeil avastati mehe surnukeha Demi Moore’i Beverly Hillsi villa basseinist pühapäeva varahommikul. Politsei sai väljakutse Beverly Cresti elurajoonis Oak Pass Roadi tänaval asuvasse elamusse kell 5.20 kohaliku aja järgi. Selleks ajaks oli mees basseinist välja toimetatud ning temaga tegelesid parameedikud. Mõni minut hiljem konstateeriti sealsamas mehe surma. Los Angelese politseijaoskonna esindaja kinnitas ajakirjale People, et kuritegu nad ei kahtlusta. Oletatakse, et mees uppus, kuid täpsema vastuse annavad toksikoloogilised analüüsid.

Los Angeles Timesi andmeil oli kadunuke 21aastane Los Angelesest pärit Edenilson Steven Valle. Ta oli osalenud koosviibimisel, millest võttis osa viis inimest. Üks neist oli Demi assistent. Mees oli seltskonnast 10–15 minutit eemal viibinud. Ta leiti hulpimast basseini sügavamas otsas. Sõbrad ja pereliikmed rääkisid politseile, et kadunuke ei osanud ujuda. Võimalik, et Valle oli basseini ääres libisenud ja vette kukkunud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.01.2018
Demi Moore jõudis tema basseinis uppunud nooruki omastega kokkuleppele
19.09.2017
Supermodelli kodust leiti naise surnukeha
09.05.2017
Demi Moore'i süüdistatakse mehe surmas
27.04.2016
Oslo politsei kratsib kukalt: kuidas sattus surnud rootslane torusse?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee