Inimesed

Täpsustatud 9:56

ALLAR JÕKS: kui maailmale korraks alt üles vaadata, saab päeva nullist alustada (3)

Andra Nõlvak, 20. juuli 2015 07:00
MAAILMAPILT PAIKA: «Jooga on andnud teadmise, et kui ma oma kehaga suudan teha seda, mida ma arvasin mitte suutvat, siis suudan seda ka oma mõtete ja vaimuga teha,» tõdeb Allar Jõks.
"Jooga on andnud teadmise, et kui ma oma kehaga suudan teha seda, mida ma arvasin mitte suutvat, siis suudan seda ka oma mõtete ja vaimuga teha," tõdes endine õiguskantsler Allar Jõks nädalavahetusel Haapsalus peetud joogafestivalil.

Neljandat suve kogunesid joogahuvilised nädalavahetusel Haapsallu rahvusvahelisele joogafestivalile "Tasakaal". Keset Haapsalu piiskopilinnuse hoovi oli püstitatud taevalava, kus peeti erinevaid joogatreeninguid. Samal taevalaval oli joogamati maha pannud ka endine õiguskantsler, vandeadvokaat Allar Jõks. Talle on jooga oma keha arendamine, kuid samal ajal ka elustiil ja mõtteviis. Jõks ei salga, et joogaga alustades polnud ta üldsegi kindel, kas mehele selline värk ikka sobib. Festivalil eri treeninguid proovinud Jõks harrastab Ashtanga joogat, mis on tema sõnul klassikalistest joogastiilidest dünaamilisem, võib-olla ka füüsiliselt nõudlikum. Joogani jõudis ta sõprade soovitusel ja ühtlasi oli jooga väljapääs töö-stressist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.06.2015
GALERII | Haapsalus peeti joogafestivali