ETV ON USALDUSVÄÄRNE: Endine spordiajakirjanik Raul Rebane leiab, et ETV kõige võimsam aeg oli 1986.–1991. aastani, kui teletöötajad tegid kõik, et võita vaatajate usaldus: «Perestroika ajal sündinud usaldusväärsus kestab tänaseni.» Peale Raul Rebase jäädvustasid oma käejälje kipsi ka telelegendid Ruth Karemäe, Merle Randma-Aru, Astrid Kannel, Mihkel Kärmas ja Vahur Kersna. Hiljem valatakse need betooni. Foto: Teet Malsroos
Nataly Koppel 6. oktoober 2018 17:48
Laupäeval tähistab Raul Rebane oma 65. sünnipäeva. Taasavaldame sel puhul loo, millest saab lugeda temaga tehtud intervjuud. Artikkel ilmus Õhtulehes 20. juulil 2015.

Laupäeval tähistab Raul Rebane oma 65. sünnipäeva. Taasavaldame sel puhul loo, millest saab lugeda temaga tehtud intervjuud. Artikkel ilmus Õhtulehes 20. juulil 2015.

***

"16. juunil 1975. aastal tulin kolmanda kursuse tudengina telemajja tööle. Käisin kaamera eest läbi ja öeldi, et käib küll. Järgmisel õhtul tegin "Aktuaalset kaamerat". See oli kirjeldamatult kohutav, inetu, halb, esimeses tekstireas oli kaks kokutust," on üheks paremaks Eesti spordiajakirjanikuks saanud Raul Rebane (61) oma ­esimesest tele-eetrist rääkides enesekriitiline.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (50)

lihtsad faktid 7. oktoober 2018 10:20
raul rebane töötas ETV-s alates 1977 aastast ja käis korduvalt spordireportaaže tegemas kapitalistlikes riikides. fakt
teine fakt. üksgi nõukogude inimene ei saanud käia kapitalistlikes riikides nii sageli ilma KGB usalduseta
nii oli 7. oktoober 2018 08:33
Mäletan minagi, oli ikka jahmatavalt ja piinlikult koba, tänagu Uba, et too temasse ikkagi uskus ja ekraanile lubas. Uba oli aadetete mees, võtku eeskuju.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS