IVO LINNA TÄNU: Ivo Linna ei pidanud paljuks pärast esietenduse lõppu lavale minna ning Raivo E. Tamme tänada. Ta tegi seda koos laulu, kummarduse ja kallistusega.Foto: Teet Malsroos
Aigi Viira 17. juuli 2015 07:00
Raivo E. Tamme ja Urmas Vadi lavastus "Ma olen Ivo Linna" naerutas nii Ivo Linnat kui ka publikut

Raivo E. Tamme ja Urmas Vadi lavastus "Ma olen Ivo Linna" naerutas nii Ivo Linnat kui ka publikut

"Mul on tunne, et see elamus jääb minusse kauaks püsima ning mind pikalt saatma," kõneleb laulja Ivo Linna, kelle näitleja Raivo E. Tamm ja kirjanik Urmas Vadi näitemängu sisse panid. "Ma pole tükil ajal nii südamest naernud kui "Ma olen Ivo Linna" esietendusel! See oli nii naljakas!"

"Ma olen Ivo Linna," tutvustas end pärast esietenduse lõppu lavale Raivo E. Tamme, Urmas Vadit ja Super Hot Cosmos Blues Bandi tänama ning samal õhtul 50aastaseks saanud Tamme õnnitlema läinud Ivo Linna. Saalitäis rahvast naeris selle peale nii, et pisarad silmis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

nägin unes, et olin Bob Marley ema 18. juuli 2015 12:46
nii oligi, aga keegi ei uskunud, tagusin rusikaga rinnale, aga keegi ei uskunud. Samas ei teadnudki ärgates, milline see Bob siis välja näeb. Vot nii.
kommijatele 18. juuli 2015 07:44
Suurepärane näitleja,armastatud muusik läbi aegade.Pole tänapäeva muusikamaastikul ligilähedadtki artisti vastu panna.Kommijatele jõudu sapiste,mõttetute kommentaaride avaldamises.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS