Inimesed

Hollywoodi suur saladus: "Tuulest viidud" tähel Gable’il on sohilaps  

Anna-Liisa Mets, 16. juuli 2015, 07:00
OHTLIK FLIRT: Kuigi Loretta flirtis kaasnäitleja Clarkiga jultunult, ei tulnud talle iial pähegi mehega voodisse minna. Clarkil olid aga teised mõtted.Foto: VIDA PRESS

Möödunud sajandi esimese poole filmitäht Loretta Young läks aastal 2000 hauda koos suure saladusega: nimelt oli tema ainsa tütre isaks teine tolleaegne staar Clark Gable, kes noore naise jultunult vägistas.

1935. aastal valminud linateoses "Call of the Wild" oli nii Lorettal kui ka toona 34aastasel Clarkil täita peaosa. Kuigi Clark oli sel ajal abielus oma teise naise, Maria Franklin Prentiss Lucas Langhamiga, sai ta võtetel Lorettaga väga lähedaseks, vahendab Daily Mail. Üsna varsti pärast võtete lõppu avastas Loretta, et on rase. Soovides mehe perekonda mitte lõhkuda, otsustas naine iga hinna eest varjata tulevase lapse päritolu. Sügavalt katoliikliku Loretta kannatuste tegeliku ulatuse paljastas alles nüüd tema minia Linda Lewis, kelle sõnul oli Clarki ja Loretta tütar Judy vägistamise tagajärg.

Kuna Loretta nõudis tungivalt, et Judy ei saaks oma tegelikke vanemaid teada, hoidsid Linda ja tema kaasa Chris (Loretta poeg abielust Tom Lewisega – toim) naise saladust kiivalt enda teada, kuni Judy 2011. aastal 78aastasena siit ilmast lahkus. Pärast seda on nad siin ja seal Lorettaga juhtunust kõnelnud, kuid kogu loo sai avalikkus teada alles nüüd.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. märts 2019, 11:00
Hollywoodi legendi pojapoja surmast puhkes inetu peretüli
23. veebruar 2019, 10:00
Clark Gable'i 30aastane lapselaps leiti surnuna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee