Inimesed

Raivo E. Tamm: "Laulmise ees oli hirm ikka, sest see ei ole ju mu igapäevane töö." (12)

Aigi Viira, 9. juuli 2015 07:00
TIHE KELDRI­PROOV: Kuigi Raivo E. Tamm ei püüa lavaloos «Mina olen Ivo Linna» lauljat (väiksel pildil) jäljendada, vaid on laval ikkagi Raivo E. Tamm, kes kujutab ette, et ta on Linna, pole lauluproovidest pääsu kuhugi. Need on pikad ja põhjalikud. Foto: ALDO LUUD

"Kõri läks jälle valusaks," lausub näitleja Raivo E. Tamm, kui on proovi korras koos Super Hot Cosmos Blues Bandiga läbi laulnud terve hulga Ivo Linna lugusid.

Jaanipäeval Hiiumaal saadud kurgutõbi pole siiani taganenud ning sestap on lavaloo "Ma olen Ivo Linna" tiheda teksti ja rea laulude järjest esitamine paras pingutus. "Nüüd võtan antibiootikume," poetab näitleja lootuses, et saab oma hääle kiiresti tõvest vabaks.

Vaatamata haigele häälele laulab Raivo täie rauaga, sest lõpuks ometi on täitunud tema eluaegne unistus bändi teha. Otsatud tunnid Super Hot Cosmos Blues Bandi keldrisse sätitud prooviruumis on vähemasti mulje jätnud, et nüüd on ta lõpuks ometi bändimees. "Sellise bändiga on rõõm tööd teha," tunnistab Raivo. "Nüüd oleme pannud neli-viis päeva jutti lauluproove, laulud lähevad järjest paremaks ning on selline tunne, nagu oleksid pool meetrit maast õhus. Hästi lahe tunne on – nagu teekski ise bändi."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.09.2015
"Ma olen Ivo Linna" läheb uuele ringile
24.09.2015
"Ma olen Ivo Linna" läheb uuele ringile
14.07.2015
PALJU ÕNNE! Raivo E. Tamm sai kolmandat korda isaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee