TIHE KELDRI­PROOV: Kuigi Raivo E. Tamm ei püüa lavaloos «Mina olen Ivo Linna» lauljat (väiksel pildil) jäljendada, vaid on laval ikkagi Raivo E. Tamm, kes kujutab ette, et ta on Linna, pole lauluproovidest pääsu kuhugi. Need on pikad ja põhjalikud. Foto: ALDO LUUD
Aigi Viira 9. juuli 2015 07:00
"Kõri läks jälle valusaks," lausub näitleja Raivo E. Tamm, kui on proovi korras koos Super Hot Cosmos Blues Bandiga läbi laulnud terve hulga Ivo Linna lugusid.

"Kõri läks jälle valusaks," lausub näitleja Raivo E. Tamm, kui on proovi korras koos Super Hot Cosmos Blues Bandiga läbi laulnud terve hulga Ivo Linna lugusid.

Jaanipäeval Hiiumaal saadud kurgutõbi pole siiani taganenud ning sestap on lavaloo "Ma olen Ivo Linna" tiheda teksti ja rea laulude järjest esitamine paras pingutus. "Nüüd võtan antibiootikume," poetab näitleja lootuses, et saab oma hääle kiiresti tõvest vabaks.

Vaatamata haigele häälele laulab Raivo täie rauaga, sest lõpuks ometi on täitunud tema eluaegne unistus bändi teha. Otsatud tunnid Super Hot Cosmos Blues Bandi keldrisse sätitud prooviruumis on vähemasti mulje jätnud, et nüüd on ta lõpuks ometi bändimees. "Sellise bändiga on rõõm tööd teha," tunnistab Raivo. "Nüüd oleme pannud neli-viis päeva jutti lauluproove, laulud lähevad järjest paremaks ning on selline tunne, nagu oleksid pool meetrit maast õhus. Hästi lahe tunne on – nagu teekski ise bändi."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

10. juuli 2015 12:59
seesamane et ..... Iff-poiss peab ikka viisi.
no 10. juuli 2015 07:11
miks mul pole see R.E.T mitte kunagi meeldinud....ja annab ikka selle peale tulla et IVOT mängida... ei välimust ei häält... jumal tänatud, et ma pole teda eriti LAULMAS kuulnud... vahel siin ja seal on ta seda PÜÜDNUD teha....inimestel pole enam üldse enesekriitilist meelt.. oijah, ükskõik mis sodi lavale tuuakse, peaasi et raske papp kukub. suvel eriti- kõik kirikud ja kabelid, sood ja rabad, paadikuurid ja hobusetallid, varemed ja muuseumid---- muudkui aga üks näitemäng teise otsa ja 70% nendest täielik haltuura. mõne prooviga peale ja küll loll rahvas jookseb....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS