Film

Augustis Võsul toimuva korruptiivse filmifestivali võistlusprogrammis on vaid üks film 

Toimetas Silja Paavle, 8. juuli 2015 09:47
Kaader filmist "Vehkleja"Foto: Erakogu
14.-16. augustil toimub Võsul niinimetatud ühe filmi festival Võsu Glämm. Sel aastal on võistlusprogrammis Klaus Häro "Vehkleja".

Lisaks saab kolmepäevasel glamuurifestivalil näha veel Ilmar Raagi linateost "Kertu", Maimikute "Kirsitubakat", Elmo Nüganeni filmi "1944", Riho Undi animafilmi "Isand", Ervin Õunapuu dokumentaalfilmi "Aednik", Manfred Vainokivi filmi "Riigivargad" ning Dome Karukoski "Torisejat" (Soome).

Samal teemal

Lastele näidatakse Margus Paju "Supilinna Salaseltsi", Xavier Picardi ja Hanna Hemilä "Muumitrollid Rivieras" (Soome, Prantsusmaa) ning Ärild Fröhlichi filmi "Doktor Proktori puuksupulber" (Norra).

Kulla ja karraga rikastatud glamuurne festival leiab aset loomulikult säravas ja suvises Võsu kuurortis korraga nii Võsu Kultuurimajas kui ka kauni päikeseloojangu saatel Võsu ranna plääžil kultuurimaja kõrval, et tulla vastu lugematute rahvamasside soovidele.

Kes soovib aga personaalset kohtlemist ja osa globaalsete kuulsuste tähesärast, saab kohapeal soetada omale 3 eurose pileti Rahvamaja seanssidele. Õuealal on kõik filmid tasuta! Auväärsete staaride tungival palvel on taaskord avatud ka ainukordne, kord aastas avatav Glämm-Lokaal, kust võimalik omale kultuurselt kosutust paluda.

Vaata täpsemalt suursugust festivali kava siit.

Samal teemal

07.05.2016
Filmifestival Võsu Glämm toimub tänavu glamuursemana kui kunagi varem
03.06.2015
Mängufilm "Vehkleja" sai auhinna rahvastevahelise mõistmise edendamise eest
30.03.2015
Vanaisast tehtud film "Vehkleja" tõi Sten Priinitsale külmavärinad
18.02.2015
Märt Avandi: alla Oscari nominatsiooni on nüüd kõik suur läbikukkumine