Inimesed

Anu Saagimi vingeim kohting: Ristomatti purjetas mu akna alla (35)

Katharina Toomemets, 29. juuni 2015, 07:00
KRISTEL AASLAID Foto: LAURA OKS

"Ma olen väga raske saak, olnud selline noorest peast ja olen tänaseni. Mind on päris raske murda," tunnistab bravuuritar Anu Saagim oma vingemaid kohtinguid meenutades. "Kui Ristomatti mind kunagi jahtima hakkas, siis ta nägi väga pikalt vaeva ja pani mängu kogu oma fantaasia, hinge ja südame."

Anu ütleb, et nende lugu sai alguse justkui filmis või muinasjutus. "Nagu me kõik oleme näinud – naine pole sinust huvitatud ja pigem väldib sind. Ristomatti ajas mind aastaid taga, aga lõpuks murdis."

Kõigepealt köitis disainer Ristomatti Ratia naist oma jutuga. "Ta oli maailmas nii palju reisinud ja näinud. See, millise maailma Ristomatti mulle avas, oli nagu muinasjutt," meenutab Anu. "Temaga kohtamas käimine jääb mulle ilmselt kogu eluks meelde. Me tegime igasuguseid asju, nagu filmides – ta viis mind lendama, ratsutama, purjetama." Millega fantaasiarikas mees kaunitari lõplikult murdis? "Ta tuli oma valge purjekaga Stockholmis mulle põhimõtteliselt koduakende alla. No kuidas sa ütled sellisele mehele ära," naerab Saagim.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. august 2015, 15:28
Milline au! Kohila võrkpalliklubi saab õnnistuse Anu Saagimilt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee