Inimesed

"Bobbi Kristina on nüüd Jumala kätes." 

Triin Tael, 27. juuni 2015 07:00
ELU ALLES EES: Bobbi Kristina Houston (pildil 2012. aastal) unistas ema eeskujul lauljaks saamisest ja katsetas ka näitlemist. Käivad jutud, et Nick Gordon, keda Whitney kasvatas mitteametliku kasupojana, kurameeris Bobbiga vaid raha pärast ja vägivallatses tema kallal. Foto: Reuters
Whitney Houstoni ainus tütar Bobbi Kristina on viidud surmahaigete hospiitsi, sest tema ajukahjustus on pöördumatu ning seisund halvenenud. "Ta on nüüd Jumala kätes," ütlevad omaksed oma ametlikus avalduses. Nad peavad Bobbi Kristina lootusetut seisundit tema kallima Nick Gordoni süüks, kellele on juba esitatud kopsakas kahjutasunõue.

22aastane Bobbi Kristina Brown leiti 31. jaanuaril vannist elutuna hulpimas, nagu tema kuulus emagi kolm aastat tagasi. 48aastase Whitney elu ei õnnestunud toona päästa. Hiljem selgus, et ta oli uppunud uimastite üledoosi tagajärjel. Arstid suutsid küll Bobbi Kristina elule toibutada, kuid peagi oli selge: tema aju on hapnikupuuduse tõttu rängalt kannatada saanud. Ometi andsid lähedased Bobbi Kristina tervisliku seisundi kohta vastakaid teateid. Isa Bobby Brown juubeldas 20. aprillil kontserdipublikule, et tütar on koomast ärganud. "Bobbi on ärkvel ja jälgib mind." Ka Bobby Kristina õde kuulutas Facebookis: "Bobbi ärkas üles ja ta pole enam hingamisaparaadi all. Jumal on imeline! Pikk teekond seisab veel ees, kuid Bobbi saab terveks!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.09.2015
Bobbi Kristina surma põhjus salastati
29.07.2015
Kas lahang näitab Bobbi uppumise põhjust?
28.07.2015
"Bobbi Kristina on viimaks Issanda rüpes rahu leidnud."
27.07.2015
Suri Whitney Houstoni tütar Bobbi Kristina Brown