Inimesed

"Tähesõdade" lapstäht peksis oma ema (4)

Triin Tael, 25. juuni 2015, 07:00
ARRETEERITUD: Lloyd võeti 21. juunil Lõuna-Carolina osariigis vahi alla. Foto: Reuters / Scanpix

1999. aastal "Tähesõdade" filmis "Osa I – Nähtamatu oht" noort Anakin Skywalkerit kehastanud Jake Lloyd on politsei valvsa tähelepanu all. Hiljuti põrutas ta politsei eest põgenedes autoga vastu puud ja võeti vahi alla. Märtsis aga vägivallatses omaaegne paljutõotav noor näitleja oma ema kallal.

TMZ.comi andmeil vahistati 26aastane Jake Lloyd 21. juunil Lõuna-Carolina osariigis pöörase tagaajamise lõpuks. Ta oli oma arutu kihutamisega politseile silma torganud, kuid keeldunud peatumast ning võimuesindajate eest pagenud. Tagaajamine lõppes sellega, et endine lapstäht rammis oma autoga esmalt aeda ja siis puud. Ilmnes ka, et tal puudus kehtiv juhiluba, vahendab Ilta-Sanomat.

Ent liiklushuligaansused pole Lloydi ainus patt. 26. märtsil kutsus tema ema Lisa politsei, väites, et poeg oli talle kallale tunginud. Ema sõnul põeb Jake 19. eluaastast saadik skisofreeniat. Intsidendi ajal polnud ta ravimeid võtnud. Lisa sõnul oli raevuhoos Jake püüdnud tema korterisse tungida, süüdistades ema oma elu rikkumises. Kui Lisa poega sisse ei lasknud, tõukas Jake ta pikali ning trampis tema otsas, põhjustades sinikaid ja vermeid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. aprill 2016, 06:00
Endine "Tähesõdade" lapsstaar Jake Lloyd viidi skisofreenia tõttu vanglast vaimuhaiglasse
11. aprill 2016, 11:44
"Tähesõdade" lapsstaar viidi vanglast vaimuhaiglasse
18. mai 2002, 00:00
Tähesõdade võidetud lahing: kloonide rünnak
21. mai 1999, 00:00
Jake Lloyd pole eduga rahul

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee