Inimesed

Tampoonimürgistus röövis modellilt jala (22)

Triin Tael, 22. juuni 2015 07:00
KUNSTJALAGA MODELL: Enne jala kaotamist modellikarjääri teinud Lauren julgeb taas fotoobjektiivi ees poseerida sellisena, nagu ta on. Foto: vice.com

Ameerika modellil Lauren Wasseril tekkis tampoonide kasutamisest nii äge toksilise šoki sündroom, et tema parem jalg tuli altpoolt põlve amputeerida. "Tahtsin end tappa," meenutab blond kaunitar paari aasta taguseid koletuid üleelamisi.

24aastasel Lauren Wasseril oli unelmate elu, kirjutab vice.com. Sihvakas kahe modelli järeltulija oli loobunud korvpallistipendiumist mainekas ülikoolis, et modellitööd teha. Vabal ajal armastas ta korvpalli mängida ja rattaga sõita. 2012. aasta 3. oktoobri õhtul tundis California neiu end veidi haiglaselt – nagu hakkaks grippi jääma. Samuti olid tal päevad, mille puhul ta oli truuks jäänud firma Kotex menstruatsioonitampoonidele. Õhtul sõbra sünnipäeval suutis ta vaevu püsti seista ja oli kaaslaste sõnul näost plass. Lauren sõitis koju Santa Monicasse ja puges sängi.

Järgmisena ärkas Lauren selle peale, et tema pime spanjel haukus ta rinnal kõrvulukustavalt ja uksele klopiti: "Politsei! Politsei!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.09.2019
LIIGUTAV LUGU: 9aastane jalaproteesidega tüdruk teeb modellikarjääri
16.01.2018
Tampoonimürgistusega modellil amputeeriti teinegi jalg
07.07.2015
Ettevaatust, naised! Toksilise šoki sündroom ohustab ka tampoonide mittekasutajaid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee