Film

"Breaking Badi" staar Aaron Paul astub üles usuteemalises teleseriaalis 

Sander-Ingemar Kasak, 20. juuni 2015 14:00
Aaron Paul ja Lauren ParsekianFoto: AFP / Scanpix
"Breaking Badist" Jesse Pinkmanina tuntud Aaron Paul hakkab kehastama peategelast Hulu teleseriaalis "The Way", vahendab Deadline.

Jessica Goldbergi poolt loodav ning Jason Katimsi, Michelle Lee ning Aaron Pauli poolt produtseeritav teleseriaal "The Way" kujutab endast pilguheitu ühe abielupaari, Eddie (Aaron Paul) ning Sarah Cleary ellu. Saraht kehastab Michelle Monaghan ("True Detective").

Paarike on vastuolulise usuliikumise keskmes ning pistab rinda suhte-, abielu- ning võimuprobleemidega. Iga episood kujutab endast lähivaadet igipõlisesse dilemmasse: elu, mida me elame, ning elu, mida me soovime elada.

Kolmekordse Emmy laureaadi Aaron Pauli jaoks ei ole see esimene kord üles astuda usuteemalises teleseriaalis. Aastatel 2007–2011 lõi ta kõrvaltegelasena kaasa mormoonlust kujutavas sarjas "Big Love", mille peaosas oli Bill Paxton.

Seriaali, mille esimese episoodi lavastajaks on Mike Cahill ("I Origins"), hakatakse tootma sellel suvel ning televaatajateni peaks see jõudma käesoleva aasta talvel.

Samal teemal

17.09.2018
„True Detective'i“ uues hooajas mängib Oscari laureaat
16.08.2018
"Breaking Badi" staar liitub "Westworldiga"
10.01.2018
Menusarja "Halvale teele" täht sai isaks
20.00.2018
Hittsari „Breaking Bad“ tähistab täna kümnendat sünnipäeva!