Foto: Mari Luud
Helen Pentsa | Video: Mari Luud 19. juuni 2015 16:23
Eile toimunud heategevuskontserdilt "Aita Nepali!" saadud tulude ja heade inimeste annetustega, alustatakse Nepalis maavärinakindla maja projektiga - seda eesotsas Eesti vabatahtliku Triinu Tammega.

"On teada täpselt organisatsioon, kuhu see raha saadetakse kuhu mina ka tööle lähen. Seal organisatsioonis hetkel taodeltakse ehitusluba, ehk kui mina augustis kohale jõuan, on plaan konkreetse projektiga peale hakata," sõnas Tamm.

Vajaoleva summa suurust Tamm hetkel öelda ei oska, sest projekti maksumus selgub koha peal, sõltudes erinevatest tingimustest, oludest ja võimalustest. "Loodame, et see raha, mis me siin Eestis kogume, on piisav!" räägib Tamm.

Tamm veedab Nepalis kolm kuud - selle aja jooksul peab ta aktiivselt blogi tehtud tööde kohta. Blogil on võimail silm peal hoida aadressil http://maailmatipus.wordpress.com.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Magnus 20. juuni 2015 07:56
Kui on tahtmine aidata AIDAKU OMAL EESTIMAAL SIIN BIVAJAJAID LEIDUB JA MITTE VÄHE! Mida K:::RADI pärast peab selleks pärapõrgusse Nepali ronima! Äkki hakkab veel a sealt põgenike siia smugeldama!
naine 20. juuni 2015 08:14
just- kui tema saab seal tegutseda siis saaksid ka kohalikud oma kodumaal olla
? 19. juuni 2015 18:17
Vapper eestlanna ??? Milles seisneb tema vaprus ? Mida ta seal tegema hakkab ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS