Saund

KUULA LUGU! Superstaari saatest tuntud Jana Liisa Johannson ja Imre Saarna avaldasid ühise singli (12)

Õhtuleht.ee, 19. juuni 2015 08:43
Jana Liisa Johannson ja Imre Saarna
Erinevatel aastatel superstaari finaali jõudnud lauljad Jana Liisa Johannson ja Imre Saarna ühendasid jõud ja salvestasid dueti "Päevast, kui sind leidsin". 

Loo autorid Toomas Leis ja Erki Peinar räägivad loo valmimisest: "Meesvokalisti osas oli asi kohe alguses üsna selge" sõnab Toomas. "Kuna teeme Imrega bändi Imre Saarna & The Beat, siis tundus igati loogiline lugu talle pakkuda. Üksjagu peamurdmist oli aga sobiva naishääle leidmisega, kuna vokaalpartii ei olnud kergemate killast – kõrges registris falsetiga kohad, mis tuli sujuvalt enda hääleks murda. Kaire Vilgatsi soovitusel jõudsin Jana Liisani, kes oli nõus lahkesti proovima. Tagantjärgi vaadates on Jana Liisa kohta öelda vaid kiidusõnu – äärmiselt musikaalne, põnevad hääletämbri nüansid ja julge improviseerija."

Sõnade temaatika võtab kokku Erki Peinar: "Nagu väga paljud duetid, nii räägib ka see lugu armastusest, tunnetest ja teine-teise leidmisest. Tavaliselt toob saatus ise selle "õige" ootamatult meie ellu ning avab meis endis uusi tundmusi ja tahke."

Imre oli üks Superstaari saate finaliste 2011 aastal, jõudes kaheksa parima hulka. Jana Liisal õnnestus end võistlustules aga isegi viiendasse finaalsaatesse laulda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee