Inimesed

Mis juhtus, Charlize ja Sean? (2)

Triin Tael, 19. juuni 2015 07:00
SUHTED JUBA JAHEDAD? Charlize ja Sean 14. mail Cannes’is naise uue filmi «Mad Max: Fury Road» esilinastusel. Ehkki nad poseerisid fotoobjektiivide ees teineteise embuses, võib kehakeelest välja lugeda kramplikkust ja kaugenemist. reuters/scanpix Foto: Reuters
Alles mõni nädal tagasi nimetas Charlize Theron Sean Penni oma elu suurimaks armastuseks. Maikuisel Cannes’i filmifestivalil poseeris staaripaar punavaibal käsikäes. Nüüd aga kõmatas pomm: Charlize’i ja Seani kihlus on purunenud!

Charlize Theroni (39) ja Sean Penni (54) lahkuminek paistis tulevat ootamatult isegi meelelahutusmaailma insaideritele. Kummagi pressiesindaja pole seda kommenteerinud. 2013. aasta lõpus avalikkuse ette astunud paar tundus lahutamatu ja üksmeelne. Fotodel poseerisid Charlize ja Sean alati tihedalt teineteise ligi, Seani käsi sihvaka kaunitari piha ümber, Charlize’i sõrmed mehe õlal või käel. Tihtipeale jäid nad paparatsokaamera ette koos ­Theroni kolmeaastase poja Jacksoniga, kelle näitlejanna oli adopteerinud veel üksi olles. Seanil paistis põnniga väga hea klapp olevat ning nad tundusid ühtse perena.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.09.2016
FOTOD | Sean Penn ameleb lainetes oma tütrest noorema neiuga
28.11.2015
Paarid, kes 2015. aastal lahku läksid
27.05.2015
Charlize keeldub Seaniga rääkimast
18.05.2015
SUHE LÄBI! Charlize Theron ja Sean Penn läksid lahku